Pradinis 112 Suvestinės POLICIJOS SUVESTINĖ: Dingo automobilis ir degalai; Apgavo sukčiai; Smurtavo šeimoje

POLICIJOS SUVESTINĖ: Dingo automobilis ir degalai; Apgavo sukčiai; Smurtavo šeimoje

4880
0

Liepos 28 dieną, 7.05 val., gautas pranešimas, kad Ukmergės r., Veprių sen., važiuojant į Kultuvėnų kaimą, šalikelėje nuvažiavęs nuo kelio automobilis AUDI. Aiškinantis aplinkybes paaiškėjo, kad automobilis priklauso ŽŪB EKONAUDA ir iš bendrovės dirbtuvių teritorijos buvo tą naktį pavogtas. Peržiūrit vaizdo įrašą dėl automobilio vagystės taip pat pastebėta kaip į pavogtą automobilį trys jaunuoliai iš bendrovės traktorių BELARUS ir MASSEY FERGUSON, stovėjusių bendrovės dirbtuvių teritorijoje, Kultuvėnų k., išleidę žymėtą dyzelinį kurą neša įvairias talpas. Padaryta žala bendrovei tikslinama, vagystės aplinkybės tiriamos.

Liepos 29 dieną, apie 13.00 val., nepažįstamas vyras, prisistatęs gydytoju, paskambino moteriai (gim. 1928 m.), gyv. Savidonių k., Pabaisko sen., Ukmergės r. ir pranešė, kad jos giminaitė sužalojo žmogų, kuriam reikalinga operacija. Skambinusysis įtikiūno močiutę, kad už operaciją reikia sumokėti pinigus. Netrukus atvykusiam jaunuoliui moteris atidavė 1000 eurų.

Liepos 28 dieną, apie 16.10 val., pas 74 m. ukmergiškį ( 0.00 prom. ) į butą užėjo kaimynas (1.56 prom. ). Pokalbio metu kilo žodinis konfliktas, kurio metu kaimynas panaudojo fizinę jėgą bei sukėlė nuketėjusiajam fizinį skausmą.

Liepos 29 dieną, apie 23.50 val., Ukmergėje, savo namuose, moteris (gim. 1991 m.) konflikto metu sumušė savo vyrą (gim. 1992 m.), raktais suduodama bei vazonu trenkdama į galvą. Vyras patyrė fizinį skausmą.

Ukmergės policijos informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia