Pradinis Sportas Krepšinis Po krepšiais karaliavusi „Fortūna“ metus pradėjo pergale Ukmergėje (video, foto)

2773
2

2017 metus pergale Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pradėjo Klaipėdos „Fortūna“ (7/6), kuri svečiuose 76:58 (19:16, 21:14, 15:13, 21:15) pranoko Ukmergės „Vilkmergės“ (0/13) ekipą.

Klaipėdietės šiame susitikime užtikrintai laimėjo kova dėl atšokusių kamuolių – 51 prieš 34.

Abi ekipos rungtynes pradėjo ne itin rezultatyviai, o įpusėjus ketvirčiui, po tolimo šeimininkių tikslaus metimo, „Vilkmergė“ pirmavo – 9:7. Per likusį kėlinio laiką kova ir toliau vyko taškas į tašką, o tiksliai baudų metimais ketvirtį baigusi „Fortūna“ buvo priekyje – 19:16.

Antrąjį kėlinį klaipėdietės pradėjo spurtu 8:0 ir susikrovė dviženklę persvarą – 27:16. Likus žaisti 3 minutes, komandas ir toliau skyrė dviženklis skirtumas (36:26), kurį „Fortūna“ sugebėjo išlaikyti iki ketvirčio pabaigos ir prieš antrąją mačo dalį turėjo 10 pranašumą – 40:30.

Po didžiosios pertraukos viešnios ir toliau kontroliavo žaidimą bei po atkarpos 9:2 susikrovė dar tvirtesnį pranašumą – 49:32. Tačiau „Vilkmergė“ į tai atsakė lygiai tokiu pačiu spurtu bei sumažino deficitą iki 10 taškų – 51:41. Per likusį laiką ekipos dar apsikeitė tiksliais metimais, o prieš lemiamą kėlinį ir toliau pirmavo klaipėdietės – 55:43.

Ketvirtajame kėlinyje, po Martynos Petrėnaitės taškų, „Vilkmergei“ pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio (49:58), tačiau „Fortūna“ įjungė aukštesnę pavarą ir vėl pabėgo į priekį – 70:54. Klaipėdietės užtikrintai rungtyniavo iki mačo pabaigos ir išlaikiusios pranašumą iškovojo pergalę – 76:58.

„Vilkmergė“: Olivia Brown 27 (9 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė 9 (9 atk. kam.).

„Fortūna“: Andra Gabalytė 26 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Justina Matuzonytė 18 (12 atk. kam.), Agnė Černeckytė ir Simona Dobrovolskytė po 8.