Pradinis Aktualijos Rašo skaitytojai Pasiekti „Vienybė” sodus misija neįmanoma?

Pasiekti „Vienybė” sodus misija neįmanoma?

5755
1

Gavome skaitytojo laišką, kuriame ukmergiškis piktinasi prastais keliais. „Noriu pasidalinti kokiais keliais turime važinėti ir gyventi sodų bendrijoje „Vienybė”. Nors iš tiesų tai jau nebe tik sodai. Šioje gyvenvietėje isikūrę ir gyvena tikrai daug žmonių.

Po žiemos, atšilus ir viskam atitirpus, iš kelio teliko purvynės. Pro kai kurias gatves, tokias kaip Pienių ir Vaisių g., dar įmanoma šiaip ne taip neužklimpus pravažiuoti, nepaisant to, kad reikia daužyti automobilius į daugybę gilių duobių, o štai pravažiuoti pro Pipirų gatvės kampinę dalį, esančią arčiausiai UAB ,,Likmerė” – misija neįmanoma. Kas dieną bandantys pravažiuoti šią gatvės atkarpą automobiliai užstringa, užklimpsta, stovi po pusę dienos purvynuose, kol juos kas nors ištraukia. Kaip gyvenantiems žmonėms grįžti ar išvažiuoti iš namų? Taksi juk irgi neišsikviesi į tokius purvynus.

Ir niekas nieko nedaro, nesprendžia šios problemos, netvarko kelių. Kažin kur dingsta sodų bendrijos pinigai, jei jų negalima panaudoti šiuo metu pačiai svarbiausiai problemai – tragiškų kelių sutvarkymui? Ir ne ,,ant juoko”, kai atvežami du sunkvežimiai žvyro ir užpylami ant to pačio purvo”.

Taip atrodo Pipirų g., kelias nepravažiuojamas, savaime niekaip neišdžiūna.

Čia dar ,,geros,, būklės keliai, pro kuriuos bent
įmanoma pasistengus neužklimpti ir pravažiuoti

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia