Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Pasaulio krepšinio čempionate gali būti staigmenų

Pasaulio krepšinio čempionate gali būti staigmenų

1938
0

Jau rugpjūčio pabaigoje Kinijoje startuos krepšinio fanų visame pasaulyje labai laukiama renginys – 2019 metų pasaulio krepšinio čempionatas. Šiemet turnyras gali būti išties intriguojantis ir galbūt net turėsime naujus čempionus.

Apie tai plačiau ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Amerikiečiai itin nukraujavę

Prie Jungtinių Amerikos Valstijų komandos, kuri gina čempionės titulą, stoja naujas treneris – legendinis San Antonijaus „Spurs“ vairininkas Gregas Popovičius. Tiesa, pirmasis jo turnyras gali nebūti lengvas.

Nors amerikiečiai tikėjosi suburti išties pajėgią sudėtį, tačiau viskas baigėsi tuo, jog nacionalinei rinktinei atsisakė padėti net 30 kviestų žaidėjų.

Galbūt panikos anksčiau laiko kelti nereikia, kadangi lažybų bendrovės vis tiek būtent JAV rinktinę laiko pagrindine favorite iškovoti aukso medalius. Tačiau su tokia situacija amerikiečiai nebuvo susidūrę jau seniai.

Nepaisant visų netekčių komandoje tikrai bus garsių pavardžių. Galima išskirti šviežiai NBA čempionu tapusį Kyle‘ą Lowry, paminėjimo tikrai verti ir neseniai į Bostono „Celtics“ persikėlęs Kemba Walkeris bei vienas Milvokio „Bucks“ klubo lyderių Krisas Midlettonas.

Kaip bus pamatysime jau visai netrukus, tačiau faktas vienas – intriga dėl titulo sugrįžta.

Iš Europos komandų geriausiai vertinami serbai

Serbijos rinktinė pastaruoju metu yra iškovojusi ne vieną medalį ir užima 4 vietą FIBA krepšinio rinktinių reitinge. Būtent ši rinktinė yra pasaulio vicečempionė bei olimpinių žaidynių sidabro medalių laimėtoja. Serbai klupo ir paskutinio Europos krepšinio čempionato finale, kai kiek netikėtai nusileido Slovėnijos rinktinei.

Atėjo laikas nutraukti nesėkmių ruožą? Pažiūrėsime, tačiau jau dabar matome, kad serbai nusiteikę išties rimtai.

Komandoje tradiciškai bus tokie krepšininkai kaip Milošas Teodosičius, Nemanja Bjelica ir Bogdanas Bogdanovičius, tačiau bene didžiausia paspirtis – žvaigždė kurios su rinktinės marškinėliais nematėme seniai. Serbams padės Denverio „Nuggets“ lyderis Nikola Jokičius.

Lietuva nenurašoma, bet bėdų gali būti dar grupėje

Lietuvos rinktinė taip pat yra vertinama kaip kandidatė į medalius. Dėl to stebėtis veikiausiai nereikėtų, kadangi Dainiaus Adomaičio auklėtiniams pavyko suburti išties pajėgią sudėtį su dviem NBA lygos aukštaūgiais Jonu Valančiūnu ir Domantu Saboniu.

Visgi, lietuviai yra atsidūrę gana kurioziškoje situacijoje. Mūsų rinktinė varžysis H grupėje kartu su Senegalo, Kanados ir Australijos rinktinėmis. Būtent ši grupė vadinama mirtininkų grupe ir kiek nuvertinami tik Afrikos atstovai.

Į aštuntfinalį pateks tik dvi pajėgiausios grupės komandos, tad Lietuvos, Australijos arba Kanados komandai teks grumtis tik dėl 17-osios vietos. Pirmosios Lietuvos rinktinės grupės rungtynės, pagal pasaulio krepšinio čempionato tvarkaraštį, bus žaidžiamos rugsėjo 1 d. prieš Senegalą.

Ispanai kaip ir visuomet pasiruošę iššauti

Šiemet Ispanijos rinktinėje nebus Pau Gasolio. Rinktinei atsisakė padėti ir Sergio Rodriguezas, be to už nacionalinę komandą taip pat nerungtyniaus Nikola Mirotičius ir Serge Ibaka.

Nepaisant to ispanų nurašyti taip pat negalima. Draugiškame mače prieš Lietuvos rinktinę jau galėjome įsitikinti, kad ispanai parako dar tikrai turi.

Nors ir nukraujavusi, tačiau Marco Gasolio ir Ricky Rubio vedama Ispanijos rinktinė taip pat neabejotinai išlieka viena iš favoričių iškovoti medalius.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia