Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Paminklų gamyba. Kokios medžiagos naudojamos?

Paminklų gamyba. Kokios medžiagos naudojamos?

2241
0

Paminklų gamyba yra paslauga, kurios prireikia, kai ištinka nelaimė – miršta artimas bei mylimas žmogus. Sunkią valandą tikrai nenorime galvoti apie tai, kokį paminklą pastatyti, tačiau, nepaisant mūsų norų, kapavietę reikia įrengti – išrinkti paminklą, tvorelę ir kt.

Populiariausios medžiagos

Bronza. Ši medžiaga vadinama „amžinuoju metalu“ ir tokį pavadinimą gavo tikrai ne be reikalo. Tai medžiaga, kuri dažniausiai naudojama plokščių paminklų ir statulų kūrimui. Jeigu paminklas bus pagamintas iš bronzos, galėsite būti tikri, jog jo keisti nereikės labai ilgai. Galima netgi teigti, jog toks paminklas – amžinas. Bronzos paminklas laikui bėgant ir dėl sąlyčio su oru nepakeis išvaizdos, nes išorinis paviršiaus sluoksnis apsaugo vidinį sluoksnį nuo aplinkos poveikio. Tai nepaprastai patvari lauko medžiaga.

Granitas. Tai yra labiausiai paplitusi medžiaga paminklų gamyboje. Jau tūkstančius metų naudojama – nuo senovės Egipto piramidžių iki šiuolaikinių paminklų, įvairių monumentų ir kt. Granitas yra puiki medžiaga dėl savo ilgaamžiškumo bei patvarumo. Granitas taip pat yra įvairių spalvų, tad atitiks įvairių užsakovų poreikius. Be tradicinės pilkos spalvos, rasite granito, kuris yra rožinės, raudonos, žalios, rudos ir juodos spalvos atspalvių.

Paminklų dirbtuvėse naudojamas granitas yra kokybiškas, išskirtinių spalvų, iš jo gali būti pagaminti ne tik standartiniai, bet ir itin meniški paminklai. Užsakovas gali dalyvauti visame gamybos procese: nuo medžiagos pasirinkimo, dekoro detalių, galimybės pamatyti gamybos procesą, išsakyti savo pageidavimus iki paminklų pastatymo kapinėse.

Granito rūšių, kaip jau minėjome, gali būti įvairių.

BLUE PEARL – viena iš jų. Tai yra didelių grūdelių granitas, kuris kasamas Norvegijoje. „Blue Pearl“ yra vertinama už unikalią spalvą ir būdą, kaip saulės šviesa atsispindi nuo paviršiaus, kaip deimantai ant vandens.

CANADIAN MAHOGANY – didelių grūdelių granitas, kasamas karjere Ontario, Kanadoje.
CANADIAN PINK – smulkesnių grūdelių granitas, kuris taip pat kasamas Ontario, Kanadoje.
CAT’S EYE. Vidutinio dydžio grūdelių granitas, karjeras Indijoje. Ši granito rūšis savo pavadinimą gavo dėl kvarco nuosėdų formavimosi šiame įdomiame akmenyje.
DAKOTA MAHOGANY – didelių grūdelių granitas, karjeras Pietų Dakotoje.

Tai tik kelios granito rūšys. Jų yra tikrai daug. Jeigu reikalinga paslauga paminklų gamyba, kreipkitės į geriausius šios paslaugos teikėjus – Svėdasų paminklus.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia