Pradinis Sportas Krepšinis „Olimpas“ namuose pralaimėjo, išvykoje laimėjo

„Olimpas“ namuose pralaimėjo, išvykoje laimėjo

2353
0

Sužaidęs tris rungtynes „Olimpas“ patvirtino taisyklę, kad namuose pralaimima, tačiau laimima išvykose. Po paskutinių trijų turų, kai „Olimpas“ vienerias rungtynes laimėjo, o dvi pralaimėjo, komanda nukrito į aštuntąją vietą.

Sausio 26 d. „Olimpas“ rungtyniavo išvykoje, kur Jonavoje susitiko su „Jonava-2“ komanda ir rezultatu 71 : 60 laimėjo. Tarp ukmergiškių rezultatyviausias buvo Darius Stonkus, pelnęs 13 taškų. Jis buvo ir naudingiausias žaidėjas – pelnė 21 balą.

Sausio 27 d. „Olimpas“ namuose priiminėjo Plungės „Olimpą“ ir jam dviem taškais pralaimėjo – 66 : 68. Rokas Janickas šiose rungtynėse buvo rezultatyviausias – 18 taškų ir naudingiausias – 18 balų.

Vasario 2 d. „Olimpas“ priiminėjo Kėdainių „SC-Nevėžis“ ir taip pat pralaimėjo 69 : 78. Šiose rungtynėse Darius Stonkus su 23 taškais buvo rezultatyviausias (20 naudingumo balų). Paulius Joneliūnas, nors ir pelnė tik 6 taškus, surinko 23 naudingumo balus.


Į žaidėjų dešimtukus įtraukti keletas žaidėjų. O keliose pozicijose puikuojasi „Olimpo“ komanda. Tauras Ulevičius – trečias pagal rezultatyvius perdavimus (5,6 perdavimo). Rokas Janickas – ketvirtas pagal tritaškių pataikymą procentais (43,8).

Ukmergės „Olimpas“ ketvirtas A divizione, kaip mažiausiai taškų praleidžianti komanda (75.0). Antras pagal atkovotus kamuolius (39.0), ketvirtas pagal klaidas (15.6).

Vasario 9 d. 19.00 val. „Olimpas“ namuose priiminės Marijampolės „Sūduvos-Mantingos-2“ komandą.

Arvydas Pėšina

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia