Pradinis Sportas Krepšinis „Olimpas“ gavo triuškinančią pamoką Panevėžyje

„Olimpas“ gavo triuškinančią pamoką Panevėžyje

2244
0

img_1324-620x330Po pergalingos penktadieninės kelionės į Biržus Ukmergės „Olimpas“ išvyko į Panevėžį, kur rungtyniavo prieš vietos „Bangenę-Aiverą“. Deja, mačas ukmergiškiams susiklostė itin prastai.

Nuo pirmų minučių sunkiai aikštėje judėję Olimpo krepšininkai atsilaikė vos vieną kėlinį, po kurio atsiliko vienu tašku – 15:14. Antras ketvirtis parodė, kas šiame mače buvo verti pergalės. „Olimpas“ puolime žaidė neatpažįstamai ir per kėlinį pelnė vos penkis taškus. Varžovai atsakė 22.

Po pertraukos vaizdas nedaug pasikeitė. Trečio kėlinuko metu bandymas pabusti iš miego nebuvo sėkmingas – varžovai dar padidino persvarą, o per paskutinį ketvirtį panevežiečiai pirmavo 28 taškų skirtumu.

Galutinis mačo rezultatas 67:41 šeimininkų naudai.

„Olimpo“ gretose rezultatyviausias buvo Eduardas Rogačiovas pelnęs 12 taškų, 8 pridėjo Rokas Janickas. Komanda iš žaidimo atakavo vos 27% taiklumu.

Panevėžio „Bangenę-Aiverą“ į pergalę vedė Tomas Rimša pelnęs 15 taškų, Aivaras Mincė surinko 14.

Kitas RKL rungtynes „Olimpas“ žais penktadienį Marijampolėje, o šeštadienį Ukmergėje priims turnyro lyderius Gargždų SC krepšininkus.