Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga NEVAISINGUMO GYDYMAS – IŠEITIS, PADEDANTI ĮVEIKTI PROBLEMAS

NEVAISINGUMO GYDYMAS – IŠEITIS, PADEDANTI ĮVEIKTI PROBLEMAS

2337
0

Nevaisingumas yra lydimas daugybės neigiamų emocijų (nerimo, įtampos, depresinių sutrikimų) ir reiškinių (silpsta visuomenės reprodukcinė funkcija, mažėja darbo resursai, gausėja konfliktinių situacijų santykiuose ir pan.). Statistika šiuo klausimu taip pat negailestinga – Lietuvoje nevaisingumas paliečia apie 15 proc. porų, t. y. maždaug tiek, kiek Klaipėdoje yra gyventojų. Deja, tačiau nevaisingų porų skaičius kasmet didėja ir ši problema tampa vis aktualesne ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Vaisingumo klinikos įkūrėjas Marius Marcinkevičius teigia, kad veiksmingas nevaisingumo gydymas turi didelę įtaką ne tik asmenims, bet ir visuomenės socialiniams rodikliams, o neveiksmingas ar netinkamai parinktas gydymas blogina pacientų savijautą ir gyvenimo kokybę, mažina darbingumą. Būtent todėl labai svarbu, kad nevaisingi asmenys būtų išsamiai tiriami ir gydomi tik tokiomis priemonėmis, kurios yra pagrįstos geriausiais ir patikimiausiais įrodymais. Šiuo metu labai populiarus ir gerų rezultatų suteikiantis – natūralus nevaisingumo gydymo būdas, taikant tam tikrus metodus, pavyzdžiui, tradicines kinų medicinos procedūras (akupunktūrą), fitoterapiją (gydymą žolelėmis) ar derinant mitybos racioną.

Nevaisingumo gydymas natūraliomis priemonėmis – lengvesnis emocinis pasirinkimas

Kalbintas netradicinio nevaisingumo gydymo specialistas M. Marcinkevičius itin akcentuoja tai, jog nevaisingumas pirmiausia turi būti tinkamai ištirtas, turi būti atsižvelgiama į moters amžių, nes jis labai svarbus gydymo veiksnys – nuo maždaug 35 metų pastojimo tikimybė mažėja, o savaiminių persileidimų bei apsigimimų rizika – didėja. Taip pat turi būti įvertinti ir vyrų sveikatos tam tikri rodikliai.

Į mūsų kliniką besikreipiančios poros yra supažindinamos su įvairiais nevaisingumo aspektais, su netradiciniais gydymo būdais. Visuomet siekiu, kad poros žinotų, jog nevaisingumo gydymo procedūrų veiksmingumas labai priklauso ir nuo pačių pacientų, nes šis gydymas neretai yra lydimas streso, kuris lemia libido susilpnėjimą, depresiją, tarpusavio santykių įtampos padidėjimą, retesnius lytinius santykius. O būtent tai ir mažina pastojimo galimybes, todėl tokioms poroms gali būti naudinga psichoterapinė konsultacija, emocinis palaikymas.

Net ir taikant visiškai neskausmingus netradicinės medicinos gydymo būdus, pacientams tenka įveikti  kylančius psichologinius ir emocinius šio proceso iššūkius. Per savo veiklos metus, nepastebėjau nei vienos poros, kuri nebūtų patyrusi bent minimalaus emocinio streso. Būtent jis kenkia ne tik gydymo rezultatams, bet ir pačiai gydymo eigai. Mokslinių tyrimų duomenys atskleidžia, kad dėl patiriamų emocinių išgyvenimų apie 25 proc. pacientų jau pirmame gydymo etape nutraukia gydymą ir net trečdalis pacientų tai padaro vėlesniuose gydymo etapuose.

„Ne šiaip sau tiek daug dėmesio skiriu psichologiniam palaikymui ir bendravimui su pacientais“, – sako netradicinio nevaisingumo gydymo atstovas M. Marcinkevičius, – „iš mūsų komandos poros tikisi dėmesingumo jų psichologinei būsenai bei gydymo metu kylantiems emociniams poreikiams. Ir mes visuomet jį suteikiame, nes gydymo statistika rodo, kad poros, kurių vyrų ir moterų nevaisingumo gydymas sulaukė emocinės paramos ir psichologinės pagalbos, pasižymi ne tik geresne emocine savijauta, bet ir yra linkę tiksliau laikytis gydymo rekomendacijų, turi didesnę sėkmingo nėštumo tikimybę. O mūsų pagrindinis tikslas ir yra – sėkmingas nėštumas.“

Nevaisingumo gydymas: kokios natūralios priemonės taikomos?

Klinikoje apsilankyti besiruošiantys pacientai turėtų žinoti, kad joje laukia ne tik emocinė ir psichologinė pagalba, gydytojų geranoriškumas, bet ir profesionalios paslaugos.

Marcinkevičiaus vaisingumo klinika Vilniuje taiko:

  1. Akupunktūrą. Tai procedūra su labai plonomis, iš aukščiausios kokybės metalo pagamintomis, adatėlėmis. Tokio gydymo metu adatėlės stimuliuoja biologiškai aktyvius kūno taškus ir itin teigiamai veikia vidaus organų būklę, bendras jų sistemas.
  2. Aurikuloterapiją (ausų akupunktūrą). Tai procedūra, kai stimuliuojami ausies kaušelyje esantys biologiškai aktyvūs taškai ir tokiu būdu veikiami įvairūs organai.
  3. Elektroakupuntūrą. Tai procedūra su elektros impulsais, kurie veikia biologiškai aktyvius kūno taškus ir kraujyje didina endorfinų kiekį ir kartu – visą gydymo procesą.
  4. Šildymą moksa. Jos metu biologiškai aktyvūs kūno taškai stimuliuojami šiluma. Šis būdas laikomas vienu iš veiksmingiausių metodų, padedančių gydyti ginekologinius sutrikimus.
  5. Fitoterapiją (vaistinių žolelių terapiją).

Be to, specializuojamės In Vitro fertilizacijos bei intrauterinės inseminacijos (pagalbinio apvaisinimo) srityse. Kiekvienam savo klientui taikome visapusišką diagnostiką, nustatome nevaisingumo priežastis ir pritaikome geriausią natūralaus nevaisingumo gydymo metodą.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia