Pradinis Gyvenimas Patarimai Nešioji akinius? Reiškia, gyveni įtampoje

Nešioji akinius? Reiškia, gyveni įtampoje

3916
0

Įtampa kūne reiškiasi prastu regėjimu. Visi nešiojantys akinius (be išimties) gyvena įtampoje, kurios nepastebi. Nejaučia jos taip, kaip nejaučia kasdien dėvimų apatinių rūbų.
Kaip tai vyksta ir ką daryti?


Kūnas reaguoja į įtampą, kurią patiria žmogus. Tuomet susitraukia kaklo, veido, pečių, krūtinės raumenys. Kaip nebūtų keista, dažniausiai įtampą sukelia ne išoriniai veiksniai, o mūsų pačių įpročiai ir įsitikinimai kaip viskas turi vykti gyvenime. Kad būtų gerai, teisingai ir laimingai.

Keletas pavyzdžių:
1. „Klausykite manęs, ką aš sakau, žiūrėkite, kaip darau, ir jūs darykite taip, mokykitės iš manęs ir bus jums viskas gerai, ir gyvensite laimingai ir turtingai. Nes aš suprantu, suprantu kaip reikia gyventi, kaip taptum tikru žmogumi, o tu nieko nenutuoki, darai nesąmones. Iš manęs padarė žmogų, ir aš iš tavęs jį padarysiu.”

2. „Būk kaip visi. Būk geras, paklusnus ir tvarkingas. Nesiginčyk, profesionalai/suaugę geriau žino. Mokykis gerai, mama ir tėtis tavim didžiuosis. Kas nesimoko, tas eina gatvių šluoti. Niekam neįdomu, kad tau nepatinka mokykla. Reikia. Visi mokosi. Visi eina į mokyklą. Ten išmoksti visko, ko tau reiks gyvenimui: disciplinos, paklusnumo, keltis anksti, kaip visi, skubėti į darbą/ į mokyklą, niekur nevėluoti, būti atsakingu ir pareigingu, būti nuolat užimtu ir džiuginti tėvus savo gerais pažymiais. Kitaip būsi nevykėlis ir darbo neturėsi, kas į tave žiūrės.”

3. „Šiais laikais toks tempas… niekur nespėju, visur bėgte, nėra kada atsikvėpti, mano grafikas toks įtemptas, reikia paskolas mokėti, šeimą išlaikyti… Ryte vaikų išleidimas į darželį atrodo kaip atominės bombos sprogimas: greičiau bėgam, lekiam, skubam, negalima vėluoti, pavėluosim. Kokių tau pėdkelnių? Bus geros šitos, maukis pasakiau, valgyk greičiau, matai, kad vėluojam. Bėgam, bėgam, greičiau…”

Ir nežinai kodėl tu spaudi tušinuką rašydamas?

Atsipalaiduok. Tu nieko gyvenime nesukontroliuosi ir nesuplanuosi, o jei bandysi kontroliuoti, viskas galiausiai baigsis ne taip, kaip tu tikėjaisi… o taip, kaip reikėjo.
Pasiimk teniso kamuoliuką ir eik daryti savimasažo. Atpalaiduok savo pečius, kaklą ir galvą. Leisk gyvenimui tekėti.

Sigita Kriaučiūnienė
Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė
Nuotrauka Pixstudija
www.sveikuoliai.lt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia