Pradinis Kultūra Renginiai Nemokami užsiėmimai tėvams „Tėvystės kursai”

Nemokami užsiėmimai tėvams „Tėvystės kursai”

3051
0

dsc_0367-1024x576Ukmergės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba kiekvienais metais organizuoja miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir rajono seniūnijose nemokamus, praktinius užsiėmimus/mokymus tėvams.

Tėvystės įgūdžių mokymo programas veda trys pedagoginės psichologinės tarnybos psichologės – l.e. direktorės pareigas Romualda Civilkienė, Vilma Vaicekauskienė ir Aldona Ivanauskienė.

Mokymo programoje gali dalyvauti tėvai, turintys įvairaus amžiaus vaikų, taip pat pedagogai dirbantys su vaikais. Mokymo programos yra dviejų rūšių:
1. „Efektyvi tėvystė“;
2. „Mokykla tėvams ir auklėtojams“.

20161012_145423_000Mokymo programoje „Efektyvi tėvystė“ tėvams organizuojami 4-5 užsiėmimai, kurių metu tėvai supažindinami su vaiko raida ir netinkamo elgesio priežastimis, mokomi kurti geresnį ryšį su vaiku, kalbama apie jausmų supratimą ir valdymą bei pozityvią discipliną. Ilgesnėje, 11 susitikimų programoje „Mokykla tėvams ir auklėtojams“ siekiama ugdyti vaikų psichologinį atsparumą, mokyti pedagogus ir tėvus konstruktyviai bendrauti su vaikais ir paaugliais, kurti pagarbius tarpusavio santykius.

Šiuo metu mokymo programa „Efektyvi tėvystė“ vyksta Pabaisko seniūnijoje, VšĮ “Gelbėkit vaikus“ Ukmergės vaikų dienos centre ir spalio 27 d. bus pradedama Želvos seniūnijoje.

Visus norinčius pagilinti žinias ir pasisemti naujų idėjų, kaip pažinti ir suprasti savo vaiką, jo jausmų pasaulį, padėti jam tapti savarankiškam, pasitikinčiam savimi ir kaip pozityviai keisti netinkamą elgesį, kviečiame prisijungti į Želvos seniūnijos tėvų grupę.

Platesnę informaciją rasite mūsų tinklapyje www.pptukmerge.lt ar facebook paskyroje Pedagoginė psichologinė tarnyba. Informacija tel. 8 340 61888.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia