Pradinis Sportas Kitas sportas Neišlaikius persvaros pralaimėta Tauragei

Neišlaikius persvaros pralaimėta Tauragei

2192
0

Šeštadienį baigėsi Regionų krepšinio lygos A diviziono pirmasis ratas. Penkioliktąjį susitikimą sužaidė ir Ukmergės „Olimpas“, namuose priėmęs Tauragės krepšininkus.

Būgnais ir dūdomis ginkluoti Ukmergės krepšinio fanai sutelkė olimpiečius geram startui. „Olimpas“ nuo pirmų minučių išsiveržė į priekį ir pirmą ketvirtį užbaigė turėdamas 9 taškų pranašumą. Apsukų nemažindami ukmergiškiai pirmavo ir visą antrą kėlinį. Sužaidus pusę mačo švieslentėje degė 40:35. „Olimpą“ į priekį vedė Eduardas Rogačiovas, per pirmas dvidešimt minučių surinkęs 22 taškus.
Trečias ketvirtis jau nebuvo toks optimistiškai nuteikiantis. Varžovai ėmė vis labiau alsuoti į nugarą ir kelis kartus pirmavo. Tauragiškiams pavyko susitvarkyti ir su pirmoje dalyje siautėjusiu E. Rogačiovu.

Pusę lemiamo ketvirčio dar vyko kova taškas į tašką, kol lemiama tapo ketvirta kėlinio minutė. Varžovai spurtavo taip galingai, kad atkarpą iki mačo pabaigos laimėjo net 19:2.

Galutinis rungtynių rezultatas 65:80 Tauragės naudai.

Ukmergės „Olimpo“ gretose 27 taškus pelnė E. Rogačiovas, 11 – Rokas Janickas.

Tauragės KK ekipoje rezultatyviausias buvo Liudas Valantinas, pelnęs 18 taškų.

Pirmąjį lygos ratą „Olimpas“ baigia su 10 pergalių ir 5 pralaimėjimais. Kitos rungtynės jau ateinantį šeštadienį Ukmergėje.