Pradinis Lietuvos naujienos „Maxima“ informuoja, kaip dirbs per Velykas ir pataria, kada geriausia apsipirkti

„Maxima“ informuoja, kaip dirbs per Velykas ir pataria, kada geriausia apsipirkti

322
0

Jau ketvirtus metus iš eilės pirmąją Šv. Velykų dieną daugiau nei 8 tūkst. „Maximos“ parduotuvių darbuotojų nedirbs – šventinį sekmadienį jie praleis su artimaisiais.  Norintiems pasilengvinti šventinį pasiruošimą ir negaišti laiko eilėse,  prekybos tinklo atstovė pataria velykiniam stalui bei namams reikalingų produktų įsigyti iš anksto ir atskleidė,  kokiu laiku apsipirksite greičiausiai.

„Mums ypač svarbu, kad visi įmonės darbuotojai turėtų galimybę per Velykas būti su savo artimaisiais ir švęsti gražiausią pavasario šventę. Pirkėjams norime priminti šventinius apsipirkimus planuoti iš anksto, nes tai padeda ne tik sumažinti prieššventinį nerimą, bet ir sutaupyti – visą kovo mėnesį užtikrinsime nuolatinius mažos kainos pasiūlymus kone visoms prekių grupėms – nuo maisto produktų iki velykinių dekoracijų ar kiaušinių dažų“, – sako Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, prekybos tinklo „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė.

Likus vos kelioms dienoms iki Velykų į parduotuves ima plūsti pirkėjai – gyventojai ieško trūkstamų maisto produktų šventiniam stalui. Iš anksto neįsigijus reikalingų produktų, gali tekti palaukti eilėse prie kasų ar ilgiau paieškoti vietos automobilių stovėjimo aikštelėje. Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ šiomis dienomis rekomenduoja rinktis mažiau aktyvias parduotuvių darbo valandas ir apsipirkti tuomet, kai pirkėjų srautai yra mažesni.

Pernai metais didžiausias lankytojų srautas parduotuves užplūdo Didįjį penktadienį per pietus – pats apsipirkimo pikas parduotuvėse fiksuotas apie 12 val. ryto. Tad jei paskutinę minutę pritrūkote svarbių ingredientų, apsipirkimus planuokite iki 10 val. ryto arba vakare po 19 val., kuomet pirkėjų srautai ima mažėti.

Nors „Maximos“ meistrai per Velykas nedirbs, sotiems velykiniams pusryčiams pirkėjai iš anksto galės įsigyti daugybę tradicinių patiekalų – nuo margučių iki Cezario salotų su vištiena, keptų maltų lydekų ir lašišų vyniotinio ar daržovių salotų su tunu „Mimoza“. Maloniai nustebinti bus ir naujienų mėgėjai: užsukusius svečius galės pavaišinti tokiais gaminiais kaip Avinžirnių ir pupelių salotos su čederio sūriu ar Suši salotos su sūdyta lašiša.

„Maximos“ Velykos draugiškos ir veganams, tad pirkėjai asortimente ras veganiškos baltosios mišrainės, tortų, pyragų bei kitokių patiekalų šventiniam stalui.

„Maxima“ primena, jog Velykų išvakarėse ir antrąją Šv. Velykų dieną visos tinklo parduotuvės dirbs įprastu laiku.

maxima.lt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia