Pradinis Sportas Kitas sportas Lietuvos reitingo sportinių šokių atviras Kėdainių krašto čempionatas 2019

Lietuvos reitingo sportinių šokių atviras Kėdainių krašto čempionatas 2019

3052
0

Šių metų vasario 3 d. Kėdainių sporto arenoje vyko Lietuvos reitingo sportinių šokių atviras Kėdainių krašto čempionatas 2019.

Sportinių šokių kolektyvo „Vėtra“ mokytojai Dalia ir Michailas Ržeuskiai išugdę ne vieną Lietuvos čempioną bei pirmenybių prizininką. Šiose varžybose Federacijos skyrimu, teisėjavo tarptautinės ketegorijos vertintojas Michailas Ržeuskis. Vertintojų komandoje šalia keturių Lietuvos teisėjų, dar buvo ir trys teisėjai iš Latvijos, teisėjas iš Estijos ir Rusijos(reitingo varžybose).

Iš 19 stipriausių Lietuvos šokėjų Solo Latino jaunučių I+II grupėje sportinių šokių kolektyvo „Vėtra“ dvi šokėjos pateko į finalą ir Ieva Lobinaitė iškovojo šeštąją vietą, o Ema Grikšaitė tapo antrosios vietos laimėtoja.

E4 grupėje pirmą kartą poroje startavo Juozas Lobinas-Ieva Lobinaitė ir iškovota pirmoji vieta.

Solo jauniai I+II aplenkusi didelį varžovių būrį, ketvirtąja vieta džiaugėsi Austėja Paškevičiūtė. Šioje grupėje mergaitė startavo pirmą kartą.

Pati mažiausia šokėjėlė Vakarė Pšitulskytė iškovojo pirmąją vietą ir apdovanota pirmąją savo sportinio gyvenimo taure.

Didžiausi sveikinimai visiems šiame čempionate dalyvavusiems sportinių šokių kolektyvo „Vėtra“ šokėjams ir didžiausios sėkmės garsinant savo miesto vardą ir siekiant sportinių aukštumų ateityje.