Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kuo standartiniai ekskavatoriai skiriasi nuo mini technikos?

Kuo standartiniai ekskavatoriai skiriasi nuo mini technikos?

864
0

Statybinių darbų atlikimui dažnai žmonės pasirenka netinkamą techniką ir dėlto patiriamos nemenkos išlaidos. Jeigu domitės specialios technikos nuomos galimybėmis tam, kad būtų atlikti kažkokie sunkūs darbai, tuomet reikėtų pasigilinti kokia apskritai technika bus pajėgi tų užduočių įvykdymui. Mini ekskavatoriai gali būti pasirenkami daugeliu atveju ir svarbiausia tai, kad jų nuomos kaina gali būti mažesnė nei renkantis stambesnę techniką.

Kodėl nuomos kaina gali kardiniai skirtis?

Kalbant apie paprastus ir mini ekskavatorius, reikėtų pabrėžti esminius jų skirtumus. Savaime aišku, kad pirmasis skirtumas – dydis. Standartinė technika pasirenkama didelių apimčių darbam atlikti. Dažniausiai tokia technika pasirenkama kai darbai turi būti atliekami kuo skubiau.

Standartiniai ekskavatoriai dažniausiai numojami brangiau nei mini technika. Taip yra dėl to, kad apskritai tokia technika yra brangesnė, o taip pat sunaudoja daugiau kuro. Kuo daugiau kuro sunaudojama, tuo didesnė išlaidos.

Mini ekskavatorių pagrindinis privalumas yra tas, kad jų nuomos kainos gali būti mažesnės kai reikia atlikti nesudėtingas užduotis. Pavyzdžiui, kai tenka iškasti ilgą ir nelabai gilų griovį, tuomet natūralu, kad tiek standartiniai, tiek ir mini ekskavatoriai tai atliktų maždaug per vienodą laiko tarpą. Bet, standartinė technika, kaip minėta, sunaudoja daugiau kuro, todėl logiška, kad tokių ekskavatorių nuomos kaina gali būti didesnė.

Technika neatiduodama klientui į rankas

Svarbu akcentuoti, kad nuomojantis mini ekskavatorius, pati technika atkeliauja kartu su darbininku. Paprastai kalbant, visus darbus atliks kitas žmogus, o ne jūs. Taip yra dėl to, kad nuomotojai nepasitiki nepažįstamais žmonėmis, o taip pat retas klientas apskritai turi reikalingus įgūdžius tokios technikos valdymui. Juk tam reikalingi specialūs pažymėjimai.

Norint išsinuomoti mini ar standartinį ekskavatorių, tiesiog reikia suprasti, kad nuomojamasi ne technika, o technika su darbininku, kuris atliks nurodytus darbus. Rinkoje galima matyti, kad šias nuomos paslaugas taip pat siūlo fiziniai asmenys. Mini ekskavatorių išsinuomoti galite įvairiems darbams, tačiau prieš tai reikės įspėti nuomotoją apie būsimų darbų pobūdį. Tik jis nuspręs ar jo technika turės reikalingus pajėgumus.

Daugiau informacijos apie mini ekskavatorius rasite čia

UAB Intrac Lietuva.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia