Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kūno plaukų šalinimas lazeriu – inovacija, kuri keičia gyvenimus

Kūno plaukų šalinimas lazeriu – inovacija, kuri keičia gyvenimus

704
0
depiliacija

Jeigu pabodo kasdien šalinti plaukelius nuo kūno – tokiu atveju siūlome rinktis kur kas pažangesnius metodus, kurie suteikia labai plačias galimybes gyventi tiesiog… paprasčiau. Ir, žinoma, gražiau, kadangi moterims plaukeliai tam tikrose kūno vietose tikrai nepatinka, net kelia diskomfortą.

Geriausias, net inovatyviausias metodas yra plaukų šalinimas lazeriu. Jis padeda maksimaliai pašalinti plaukelius jau po kelių procedūrų, o rezultatas – visam gyvenimui. Tik reikalingos palaikomosios procedūros.

Jeigu ir Jus tai domina – skaitykite toliau. Aptarsime svarbiausius faktus, kurie susiję su procedūra.

Privalumai, kurie atims žadą

Plaukų šalinimas lazeriu dažniausiai pasirenkamas dėl privalumų, kurie yra:

 • džiugina ilgalaikiu rezultatu, kadangi plaukus reikia šalinti tik kartą per metus po pirminio panaikinimo;
 • lazerinė procedūra padeda išvengti plaukų įaugimo;
 • tai puikus pasirinkimas tiems, kurie turi jautrią odą;
 • išvengiama bėrimo po procedūros;
 • lazeris paveikia tik plaukus, tačiau ne odą;
 • tai laiką taupanti procedūra;
 • viena procedūra dažniausiai trunka iki valandos;
 • tinka ir bikini zonai, kuri dažniausiai yra jautriausia daugeliui moterų;
 • ilgalaikėje perspektyvoje – tai finansiškai apsimokanti procedūra;
 • jokio skausmo;
 • ir kitos naudos.

Tik reikia rasti gerą kliniką, kurioje Jūsų laukia ne tik profesionalus aptarnavimas, tačiau ir paslaugos, kurios pranoks lūkesčius.

Plaukelių šalinimo vietos

Daugeliui moterų kyla klausimas dėl plaukelių šalinimo vietų. Išties, šiuo metu galimybės tikrai labai plačios. Nuo šalinimo ant kojų iki bikini zonos arba pažastų, kurios sulaukia daugiausia dėmesio, kadangi jas reikia skusti kasdien.

Taip pat lazerinis šalinimas galimas ir tokiu atveju, kai reikia pašalinti plaukelius nuo skruostų arba virš lūpos. Tai tikrai geriausias pasirinkimas kiekvienai, kuri nori pamiršti skutimą arba depiliaciją. Pasikartosime, kad tikrai neteks susidurti su skausmu, kuris dažniausiai kelia daugiausiai baimių. Tai nėra depiliaciją, tad joks dirginimas Jums neturėtų kelti problemų.

Kaip dažnai reikia atlikti procedūrą?

Pirmus kartus dažniausiai reikia atlikti bent jau 5 kartus procedūra, kuri yra atliekama kas porą mėnesių intervaluose. Vėliau reikalingos tik palaikomosios, kurias reikia atlikti kartą per metus arba du.

Prieš ir po procedūros

Nors nereikalingas joks sudėtingas pasiruošimas, tačiau siūloma gyventi kelias dienas iki procedūros – kuo ramiau. Tai yra – be saulės vonių, soliariumų, be odos šveitimų ir kitų masažų, kurie gali sudirginti odą. Nebūtina ateiti su labai paagusiais plaukeliais. Po procedūros – svarbiausia yra odos raminimas bei drėkinimas. Specialistas geriausiai patars dėl tinkamų priemonių.

Turėti glotnų kūną gali kiekvienas ir kiekviena. Džiugu, kad tokią procedūrą dažnai renkasi ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai, kurie taip pat nori būti gražūs ir tuo pačiu pašalinti plaukelius nuo tokių kūno vietų, kur nesinori, kad plaukeliai būtų.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia