Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Krūtų didinimas: atgaukite pasitikėjimą savimi ir moteriškumą

Krūtų didinimas: atgaukite pasitikėjimą savimi ir moteriškumą

125
0

Svajojate apie gražias, dailias krūtis? Ar norite jaustis moteriška ir patraukli? Sužinokite, kokie yra krūtų didinimo būdai, kur atlikti procedūrą ir kaip atrodo pasiruošimo ir vėlesnio atkūrimo procesas.

Krūties operacija – kada verta?

Dar visai neseniai krūtų chirurgija buvo tabu, šiandien vis daugiau moterų savo grožiui gerinti nusprendžia pasitelkti turimas technologijas ir specialistų įgūdžius. Chirurginis kišimasis į natūralią išvaizdą nebėra suvokiamas pejoratyviai. Visuomenėje per daug dėmesio skiriama kūnui. Tai, kaip atrodome, turi didelę reikšmę ir tiesiogiai veikia mūsų savijautą. Moterys, neigiamai vertinančios savo išvaizdą ir figūrą, dažnai užsidaro savyje, praranda pasitikėjimą savimi, turi žemą savivertę, netgi suserga depresija ar su valgymo sutrikimais susijusiomis ligomis. Jei manote, kad jūsų krūtys yra per mažos arba jų forma dėl genų, amžiaus ar nėštumo ir laktacijos neatitinka jūsų moteriškos estetikos pojūčio, krūtų plastinė chirurgija yra svarstytinas sprendimas.

Kokie yra krūtų didinimo būdai?

Galite pasirinkti vieną iš dviejų galimų krūtų didinimo metodų – implantus arba riebalinio audinio transplantaciją. Kas yra kiekviena iš jų ir kokiose situacijose ji rekomenduojama?

  • Krūtų didinimas implantais – visame pasaulyje žinoma procedūra. Tai leidžia ne tik pasirinkti optimalų krūties dydį, bet ir norimą jos formą. Prieš operaciją pacientė ir gydytojas aptaria implantų tipą ir parametrus, kurie padės pasiekti moters laukiamo efekto. Chirurgas papildomai atsižvelgia į esamą krūtų dydį, odos būklę, jos elastingumą ir net pacientės gyvenimo būdą, kad galėtų pasiūlyti geriausią sprendimą.
  • Krūtų didinimas savo riebalais yra galimybė moterims, kurios nori kuo natūralesnės išvaizdos ir minimalios chirurginės intervencijos. Papildomas šios procedūros privalumas – riebalinio audinio pertekliaus pašalinimas iš kitos kūno vietos, leidžiantis formuoti kūno formas. Dėl to, kad transplantacija atliekama ne su svetimkūniu, o tik su paties paciento audiniu, atmetimo rizikos nėra. Deja, šis metodas leidžia padidinti krūtis ne daugiau kaip vienu dydžiu ir nėra įmanomas lieknoms moterims, kurių kūno riebalų kiekis yra mažas.

Kur padidinti krūtis?

Čia labai svarbu pasirinkti tinkamą, patikimą plastinės chirurgijos kliniką. Klinika, turi turėti puikius patenkintų klienčių atsiliepimus, o gydytojai turi būti kompetentingi ir aukščiausio lygio specialistai.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia