Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Koks šilumos siurblys tinkamiausias mano namams?

Koks šilumos siurblys tinkamiausias mano namams?

203
0

Oro šaltinio šilumos siurbliai yra populiarus pasirinkimas namų savininkams, norintiems įsirengti šilumos siurblį savo namuose. Šio tipo šilumos siurblys ištraukia šilumą iš lauko oro ir perduoda ją į vidų, kad šildytų namus. Nors oro šaltinio šilumos siurbliai paprastai yra pigesni nei kitų tipų šilumos siurbliai, jie gali būti ne tokie veiksmingi esant labai žemai temperatūrai. Tokiais atvejais gali prireikti papildomų šildymo šaltinių. Renkantis oro šilumos siurblį svarbu atsižvelgti į jūsų vietovės klimatą. Žemės šilumos siurbliai, taip pat žinomi kaip geoterminiai šilumos siurbliai, išgauna šilumą iš žemės ir perduoda ją į patalpą, kad šildytų namus. Šio tipo šilumos siurbliai paprastai yra brangesni nei oro šilumos siurbliai, tačiau ilgainiui jis gali būti efektyvesnis ir ekonomiškesnis. Žemės šilumos siurblius taip pat mažiau veikia lauko temperatūros svyravimai, todėl jie yra patikimesnis pasirinkimas esant ekstremalioms oro sąlygoms. Tačiau žemės šilumos siurblio įrengimas reikalauja daug vietos ir gali būti neįmanomas visuose namuose.

Beortakiai mini padalinti šilumos siurbliai yra dar vienas pasirinkimas namų savininkams, norintiems įsirengti šilumos siurblį savo namuose. Šie šilumos siurbliai idealiai tinka namams, kuriuose nėra ortakių, nes jiems nereikia kanalų, kad šiluma būtų paskirstyta visame namuose. Beortakiai mini padalinti šilumos siurbliai taip pat yra labai efektyvūs ir gali būti naudojami tiek šildymui, tiek vėsinimui. Tačiau jie gali būti ne tokie veiksmingi esant labai žemai temperatūrai ir tokiomis sąlygomis gali prireikti papildomų šildymo šaltinių. Renkantis šilumos siurblį svarbu atsižvelgti į specifinius savo namų poreikius ir klimatą.

Jūsų namo dydis ir išplanavimas yra svarbūs veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis šilumos siurblį. Jūsų namo kvadratūra, išplanavimas ir aukštų skaičius gali turėti įtakos bendrai šildymo apkrovai, nuo kurios priklauso šilumos siurblio dydis, reikalingas efektyviam namui šildyti. Per mažas šilumos siurblys tinkamai nešildys jūsų namų, o per didelis šilumos siurblys bus neefektyvus ir brangus. Todėl norint nustatyti tinkamą šilumos siurblio dydį, svarbu tiksliai įvertinti savo namų šildymo apkrovą.  Koks šilumos siurblys namams yra tinkamiausias sunku pasakyti, neįvertinus visų reikalingų niuansų.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia