Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kodėl verta rinktis automobilių nuomos paslaugas?

Kodėl verta rinktis automobilių nuomos paslaugas?

2709
0
autorent

autorent

Plečiantis automobilių nuomos rinkai, neretai žmonėms, kurie su tuo nesusidūrę, kyla klausimas kodėl automobilių nuoma yra tokia populiari ir kokia nauda iš šios paslaugos. Juk kiekvienas, kuris sau leidžia nuomos paslaugas, gali sau leisti turėti savo automobilį. Taip, nesiginčijame. Bet norime pateikti keletą faktų ir galbūt taip paaiškinti nuomos pasirinkimus.

Už automobilį mokate tik tada, kai juo naudojatės. Dažniausiai automobilis pradeda prarasti savo vertę nuo tos akimirkos, kai jį įsigyjate. Tai reiškia, kad išlaikydami savo automobilį už jį mokate septynias dienas per savaitę ir dvidešimt keturias valandas per parą. Tai vyksta, nes mokate už kurą, draudimą, įskaičiuokite remontus ir nusidėvėjimo faktorius. Jūs į automobilį investuojate kas dieną, o jo vertė krinta dėl nuvažiuojamų kilometrų.

Tuo tarpu naudojantis nuomos paslaugomis jūs gaunate automobilį tam tikram laikui ir už jį mokate tik tada, kai juo naudojatės. Dabar galite išbraukti dienas, kai mokate už savo nuosavą automobilį, kai jis stovi garaže ar jūs tiesiog esate išvykęs atostogauti.

Sutaupote draudimo ir amortizacijos išlaidoms. Draudimas kainuoja. Ir jis skaičiuojamas pagal jūsų amžių, vairavimo stažą ir daug kitų veiksnių. Sutvarkyti šiuos dokumentus kartais užtrunka ne vieną  valandą. Žinoma, jei jūs automobiliu naudojatės tikrai dažnai, sunaudoto laiko sąnaudos gal smarkiai nepasijaus. Tačiau neretai pasitaiko, kad sugaištas laikas nėra proporcingas rezultatui.

Naujausių automobilių vairavimas. Įsivaizduokite save už naujo automobilio vairo. Pajuskite tą jausmą, komfortą, patogumą, kuriuo būtumėte apgaubtas vairuodamas naujausio modelio transporto priemonę. Tokie automobiliai turi net savitą kvapą, kuris padeda jaustis prabangiai ir išskirtinai.

Būkime sąžiningi, ne visada galime sau leisti įsigyti tokius automobilius. Tačiau norint palikti įspūdį ar to reikalaujant ypatingai progai galima pasinaudoti automobilių nuoma Kaune, Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste.

Nes ne visada visus taškus galima pasiekti traukiniais. Tai yra pati elementariausia priežastis, kodėl žmonės yra linkę naudoti automobilių nuomos paslaugomis. Tai yra kelionės. Juk dažniausiai atvykę į svetimą šalį norite apžiūrėti ją, susipažinti bent jau su miesto įžymybėmis. Tokiais atvejais analizuojate viešojo transporto schemas arba renkatės daug patogesnį būdą – transporto priemonės nuomą.

Šis variantas gali pagelbėti ir keliaujant po savo šalį. Todėl, pavyzdžiui, automobilių nuoma Vilniaus oro uoste naudojasi ne tik užsieniečiai, bet ir lietuviai. Taip miestas apžiūrimas, sutvarkomi reikalai daug greičiau nei naudojantis viešuoju transportu prie kurio reikia derintis jums. O nuomotas automobilis derinasi prie jūsų ir yra naudojamas tada, kada patogiausia būtent jums.

Ir jei esate gamtos mylėtojas bei jums rūpi ateitis, kurią kuriate ateities kartoms, stengiatės gyventi darniai tačiau neretai pasitaiko, kai reikia vykti kur nors greitai ir su daug mantos – automobilių nuoma yra ta galimybė, kai liekate ištikimas savo principams tačiau keliaujate patogiai.

Nuomodamiesi automobilį dalyvaujate dalinimosi principus palaikančioje programoje. Jūs nesinaudojate automobiliu kiekvieną dieną, o tik tada, kai labai to prireikia. Taip pat, išnaudodami visas jo galimybes (maksimalus keleivių skaičius, daiktų apkrova) esate ištikimas savo principams bei gaunate maksimalų patogumą.

Jūs galite pasirinkti tokį automobilį, kurio labiausiai norite. Tai reiškia, kad komfortas, patogumas ar, tarkime, degalų sudeginimas, priklausys nuo jūsų pačių.

Būkite mobilūs, jauskitės patogiai, nenusiženkite savo principams, planuokite laiką pagal save ir sutaupykite tiek pinigų, tiek laiko. Visa tai galite gauti pasirinkę automobilių nuomą ne tik kelionių, bet ir kasdienių reikalų tvarkymo metu.

Užs. nr. 200

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia