Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kodėl natūralus dezodorantas tai geriausias pasirinkimas jūsų kūnui?

Kodėl natūralus dezodorantas tai geriausias pasirinkimas jūsų kūnui?

359
0

Įprasti dezodorantai dažnai yra kupini kenksmingų cheminių medžiagų, kurios gali turėti neigiamą poveikį organizmui. Viena iš labiausiai susirūpinusių šiuose gaminiuose randamų cheminių medžiagų yra aliuminio junginiai. Šie junginiai dedami į antiperspirantus, kad blokuotų prakaito liaukas ir sumažintų prakaitavimą. Tačiau aliuminis buvo siejamas su įvairiomis sveikatos problemomis, įskaitant krūties vėžį, Alzheimerio ligą ir inkstų problemas. Tyrimai rodo, kad aliuminis gali būti absorbuojamas per odą ir laikui bėgant kauptis organizme, todėl daugeliui žmonių jis yra svarbus ingredientas.

Kitas įprastas ingredientas, randamas įprastuose dezodorantuose, yra parabenai. Šios cheminės medžiagos naudojamos kaip konservantai, siekiant užkirsti kelią bakterijų augimui asmens priežiūros gaminiuose. Tačiau tyrimai parodė, kad parabenai gali imituoti estrogeną organizme, gali sutrikdyti endokrininę sistemą ir sukelti hormonų disbalansą. Be to, krūties vėžio audinyje rasta parabenų, todėl kyla susirūpinimas dėl galimo jų ryšio su vėžiu.

Triklozanas yra dar viena kenksminga cheminė medžiaga, randama daugelyje įprastų dezodorantų. Šis antimikrobinė medžiaga dedama į asmens priežiūros produktus, kad sunaikintų bakterijas, tačiau jis buvo susijęs su įvairiomis sveikatos problemomis, įskaitant odos dirginimą, hormonų sutrikimą ir atsparumą antibiotikams.

Atsižvelgiant į galimą pavojų sveikatai, susijusią su šiomis cheminėmis medžiagomis, daugelis žmonių renkasi natūralius dezodorantus kaip saugesnę alternatyvą. Natūralūs dezodorantai gaminami iš tokių ingredientų kaip kepimo soda, kokosų aliejus ir eteriniai aliejai, kurie kartu neutralizuoja kvapą neužblokuodami prakaito liaukų ir nepaveikdami organizmo kenksmingų cheminių medžiagų. Nors pereinant prie natūralaus dezodoranto gali prireikti šiek tiek priprasti, perėjimo nauda gali būti reikšminga tiek asmens sveikatai, tiek aplinkos tvarumui.

Natūralūs šių dezodorantų komponentai pasižymi antibakterinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis, kurios padeda neutralizuoti kvapą sukeliančias bakterijas. Be to, daugelyje natūralių dezodorantų naudojami eteriniai aliejai ir kiti natūralūs kvapai, kad būtų malonus kvapas, nenaudojant sintetinių kvapų ar kvepalų. Dėl to natūralus dezodorantas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori efektyviai kontroliuoti kvapą nepakenkiant savo sveikatai. Žinoma, jautrią odą turintiems asmenims natūralūs dezodorantai gali būti geresnis pasirinkimas nei tradiciniai dezodorantai. Daugiau apie tai skaitykite internetiniame puslapyje – https://naturata.lt/199-naturalus-dezodorantai-aluno-dezodorantas.

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia