Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip specialistai rekomenduoja naudoti veido serumus su vitaminu C?

Kaip specialistai rekomenduoja naudoti veido serumus su vitaminu C?

467
0

Vitaminas C, arba askorbo rūgštis, yra ne tik būtinas elementas kovojant su peršalimu. Jis taip pat gali būti labai naudingas žmogaus odai. Todėl dar svarbiau užtikrinti, kad jo būtų mityboje ir kosmetikoje, nes žmogaus organizmas negali pats pasigaminti šio vitamino. Tarp kosmetikos priemonių yra įvairių rūšių kremų, losjonų, esencijų ar serumų su vitaminu C. Tačiau pasirinkimas labai didelis ir, deja, daugelis žmonių nežino, kokį vitamino C serumą pasirinkti. Taigi aptarkime, į ką specialistai siūlo atkreipti dėmesį renkantis vitamino C serumus ir kaip pataria juos naudoti.

Vitamino C serumas – kurį pasirinkti?

Ko ieškoti tokiame serume? Pirmiausia tai priklauso nuo poveikio, kurį norime pasiekti, ir nuo to, kokio tipo mūsų veido oda. Pavyzdžiui, veido serumas su vitaminu C aliejaus pavidalu tiks sausai, sudirgusiai veido odai. Kita vertus, derinant vitaminą C su hialurono rūgštimi, oda bus drėkinama, stangrinama, sumažės raukšlių atsiradimas ir gylis, be to, pašviesės veido spalva.

Tuo tarpu vitaminas C serume su pridėtinėmis rūgštimis padės į aknę linkusiai ar mišriai odai. Brandžiai odai naudingas minėtas aliejinis serumas su vitaminu C, taip pat labai naudingas gali būti vitaminų C ir E derinys viename preparate. Mat šie vitaminai yra natūralūs antioksidantai, mažinantys uždegimus, o papildomos tokių brandžiai odai skirtų serumų sudedamosios dalys ramina, maitina odą ir ją stangrina.

Vitamino C serumai – kaip naudoti?

Atrodytų, kad serumų naudojimas yra labai paprastas. Viena vertus, taip, tačiau, kita vertus, verta prisiminti tam tikras tokios kosmetikos priemonės naudojimo taisykles, kurios dar labiau pagerins jos veikimą ir kartu sumažins dirginančio poveikio galimybę. Taip yra todėl, kad ne visi žino, jog rūgštinė aplinka, t. y. žemas odos pH, yra būtinas tinkamam vitamino C įsisavinimui į odą.

Tepant tokią kosmetikos priemonę ant neparuoštos odos, t. y. ant odos, kurios aplinka linkusi būti neutrali (apie pH 5,5), gali atsirasti odos dirginimas. Todėl prieš tepant serumą rekomenduojama odą nuplauti veido valymo geliu, po to – toniku (šiek tiek rūgštiniu) ir tik tada tepti serumą.

Atminkite, kad norint pasiekti gerą efektą, nereikia tepti per daug serumo – užtenka kelių lašų ant viso veido.

Vėliau ant serumo galima tepti kitas kosmetikos – odos priežiūros priemones (pvz., kremą) arba spalvą makiažo pagrindą.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia