Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip prižiūrėti veido odą vasaros sezonu?

Kaip prižiūrėti veido odą vasaros sezonu?

204
0

Vasaros metu veido odą veikia daugybė nepalankių veiksnių. Stipri ultravioletinė spinduliuotė, aukšta temperatūra ir oro tarša gali sukelti nepageidaujamų pokyčių, tokių kaip nudegimai, odos lupimąsis, pigmentinės dėmės ir priešlaikinis senėjimas. Atsižvelgiant į tai, veido odos priežiūra vasarą būtinai turi apimti priemones, skirtas užkirsti kelią šiems padariniams.

Kas gali neigiamai paveikti veido odą vasarą?

Saulė (ultravioletinė spinduliuotė)

Įdegis – tai odos reakcija į ultravioletinių spindulių poveikį: kuomet aktyviai gaminasi pigmentas melaninas, dėl kurio pakinta odos spalva. Be to, kuo švelnesnė ir plonesnė oda, tuo didesnė gali būti žala. Saulės spinduliai plonina odą, todėl ji išsausėja, tuo pačiu sumažėja elastingumas ir atsiranda raukšlės. Gilesniuose odos sluoksniuose sumažėja kolageno ir elastino kiekis. Be to, galimas toks šalutinis poveikis kaip saulės nudegimas – kuris gali pasireikšti atsirandant lengvam paraudimui ar net pūslėms. Be to, kaitintis saulėje nerekomenduojama žmonėms su išsiplėtusiais kapiliarais ir jautria veido oda.

Aukšta oro temperatūra

Aukšta aplinkos temperatūra gali sukelti priešlaikinį senėjimą. Taip nutinka todėl, kad išnyksta natūralus odos tepimas, sumažėja odos elastingumas bei atsiranda raukšlės. Atsiradusios pigmentinės dėmės taip pat gali būti natūrali apsauginė reakcija nuo karščio.

Sūrus jūros vanduo

Nors maudynės jūroje yra išties naudingos, tačiau po jų, sūrų vandenį nuo odos vertėtų nuplauti. Jei to nepadarysite, oda gali išsausėti ir gali atsirasti deginimo pojūtis. Taigi būtinai nusiprauskite po dušu, kad nusiplautumėte sūrų vandenį, kad išvengtumėte odos sudirgimo.

Dulkės ir aplinkos tarša

Vasarą, ypač didmiesčiuose, oras būna itin užterštas ir jame tvyro gausybė dulkių. Dėl to greičiau užsikemša poros ir odai tampa sunku kvėpuoti. Visa tai veda prie komedonų susidarymo, spuogų ir kitų problemų atsiradimo. Aplinkos tarša ir žalingi laisvieji radikalai skatina priešlaikinį senėjimą. Taigi, labai svarbu naudoti tinkamas odos priežiūros priemones.

Vėjas

Šiltas, o kartais netgi karštas vasaros vėjas išsausina odą, mažina jos elastingumą ir gali paskatinti raukšlių atsiradimą. Ypač pažeidžiama sritis aplink akis.

Tinkamai parinkta veido priežiūra vasarą gali sumažinti nepageidaujamų veiksnių poveikį odai. Geriausias jūsų asistentas šiuo klausimu gali būti profesionali kosmetika. Parduotuvėje NewCrush veido odos priežiūros priemones galite įsigyti pačiomis palankiausiomis kainomis.

Tinkama odos priežiūra vasarą – naudingi patarimai

Vasaros metu odai reikia specialių komponentų ir produktų, kurie užtikrintų maksimalią apsaugą ir drėkinimą. Patartina rinktis natūralios, lengvos sudėties odos priežiūros kosmetiką. Štai keletas patarimų, kaip prižiūrėti veido odą vasarą:

Vasarą odą reikia kruopščiai valyti bent 2 kartus per dieną. Padidėjus riebalinių išskyrų ir prakaito sekrecijai, ant odos paviršiaus kaupiasi daug dulkių ir nešvarumų, kurie prisideda prie bakterijų dauginimosi. Valymui geriau naudoti šiltą vandenį ir kosmetikos priemones, kuriose nėra etilo alkoholio.

Reguliariai naudokite drėkinamuosius kremus ir kaukes. Vasarą oda intensyviau praranda drėgmę ir tampa ne tokia elastinga, atsiranda smulkių raukšlelių, gali atsirasti odos lupimasis, ar sumažėti stangrumas. Odos ląstelių prisotinimas drėgme skatina jų atsinaujinimą, normalizuoja tarpląstelinius procesus bei gerina bendrą odos būklę. Renkantis drėkinamąsias veido priežiūros priemones, pirmenybę turėtumėte teikti lengvos tekstūros kremams ir serumams.

Kasdien naudokite kremą su SPF filtru. Tokios priemonės padės išvengti nudegimų, pigmentinių dėmių atsiradimo ir fotosenėjimo (su amžiumi susijusių odos pokyčių pagreitėjimo, kurį sukelia ilgalaikis ultravioletinių spindulių poveikis). Taip pat gerkite daug vandens ir valgykite daug šviežių vaisių ir daržovių. Tokiu būdu oda gaus reikiamą drėgmės ir maistinių medžiagų kiekį.

Labai svarbu naudoti specialią jūsų odos tipui tinkamą kosmetiką. Taip yra dėl to, kad riebios, sausos ir mišrios odos reakcija į oro sąlygas vasaros metu labai skiriasi. Taigi, tinkamos priemonės sumažins neigiamą išorinį poveikį odai ir padės jai atrodyti sveikai. Be to, vasarą iš procedūrų sąrašo išbraukite karštas vonias, kurios gali išsausinti odą ir sukelti priešlaikinį senėjimą. Taip pat, atsisakykite agresyvių procedūrų vasaros metu.

Venkite kosmetikos su agresyviais cheminiais ingredientais. Odos priežiūrai vasaros metu geriausia naudoti natūralią kosmetiką, kurios sudėtyje yra naudingų ekstraktų ir eterinių aliejų, vitaminų ir amino rūgščių. Vasarą rinkitės veido priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra alavijų ekstrakto, kuris apsaugo nuo uždegimų ir sukuria papildomą odos apsaugą bei hialurono rūgšties, kuri pripildo ląsteles ir audinius drėgme ir padeda sulaikyti ją viduje.

Suvokimas, kaip tinkamai prižiūrėti veido odą vasaros sezonu, padės apsaugoti odą nuo žalingo išorės veiksnių poveikio, išvengti fotosenėjimo ir pirmųjų raukšlių atsiradimo. Tai reiškia, kad galėsite pilnavertiškai mėgautis karštomis vasaros dienomis, degintis po saule ar maudytis jūroje.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia