Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip pradėti savęs pažinimo kelionę?

Kaip pradėti savęs pažinimo kelionę?

368
0

Ar kada nors nustojote pagalvoti, ko tiksliai norite iš gyvenimo? Galbūt žengėte pirmąjį žingsnį savęs atradimo link, bet nesugalvojote kelio, kaip pasiekti savo pagrindinius tikslus.

Atrodo, kad svajonės, asmeniniai troškimai, talentai ir net jūsų asmenybės bruožai ne visada yra svarbūs kasdieniame gyvenime. Tačiau šių bruožų suvokimas gali suteikti jums daug įžvalgos apie savo vidų. Mūsų kasdienybės prioritetai yra svarbūs, tačiau gyvenimas, kuris yra ne kas kita, kaip pasikartojančių žingsnių ir judesių serija, dažniausiai neteikia didelio malonumo. Jei pasiekėte savo gyvenimo tašką, kai paklausite savęs: „Kas aš iš tikrųjų?” Galbūt laikas pažinti save šiek tiek geriau.

Savęs atradimas gali atrodyti kaip didelė ir bauginanti idėja, tačiau iš tikrųjų tai tik procesas.

Aistros padeda suteikti gyvenimui tikslą ir padaryti jį turtingą bei prasmingą.

Pavyzdžiui, tarkime, kad turite aistrą padėti kitiems ir tai paskatino jus į medicinos ar psichologijos sritį. Tačiau dabartinis jūsų darbas neleidžia užmegzti nuoširdaus kontakto su žmonėmis. Gyvendami savo aistra galite nustatyti, kokio darbo tikrai norite, ir ištirti, kokių žingsnių reikia norint pakeisti karjerą.

Atminkite, kad aistros ne visada turi būti sudėtingos arba susijusios su profesiniais interesais. Pagalvokite: kam leidžiate laisvalaikį? Kas teikia džiaugsmo tavo gyvenimui?

Net pomėgiai, tokie kaip filmai ir muzika, gali pasiūlyti įžvalgų. Skirkite šiek tiek laiko apmąstyti, kas jums labiausiai patinka, ir pabandykite išsiaiškinti, kaip gali būti dar praturtintas jūsų vidinis augimas.

Kai savęs atradimo procesas atrodo per sunkus ir nežinai, nuo ko pradėti, psichoterapija gali suteikti saugią nišą. Nereikia patirti psichikos sveikatos simptomų, kad gautumėte profesionalią pagalbą. Meditacijos mentoriai padeda žmonėms spręsti įvairias problemas, įskaitant tikslo išsiaiškinimą, karjeros pokyčius ir tapatybės problemas.

Savęs atradimo procesas kiekvienam atrodo skirtingai, tačiau dažniausiai tai neįvyksta per naktį. Tam reikia laiko ir kantrybės, kaip ir susitikti su kitu, kuris šiuo atveju esi tu pats. Jūs esate atsakingas už kelionę, bet nebijokite sukti aplinkkeliu. Kuo daugiau kelių eisite, tuo daugiau galėsite atrasti.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia