Pradinis Gyvenimas Patarimai Kaip išvengti plaukų slinkimo? Atsako specialistė

Kaip išvengti plaukų slinkimo? Atsako specialistė

185
0

Gražūs plaukai suteikia žmogui daugiau pasitikėjimo savimi. Tai yra normalu. Džiugu, kad šiuo metu priemonių gausa taip pat atima žadą. Turėti gražius plaukus gali tikrai kiekvienas ir kiekviena, tik reikia skirti dėmesį smulkmenoms, būtinai analizuoti rinkoje siūlomas naujoves ir tuo pačiu leistis save palepinti kuo dažniau.

Kraujo tyrimai

Plaukų slinkimas gali atsirasti dėl daugelio priežasčių. Svarbiausia yra skirti laiko savo gyvenimo, rutinos analizei, kadangi ji gali padėti geriau suprasti – kaip gyventi, kad plaukai slinktų rečiau.

„Šiuo metu kraujo tyrimų programų yra tikrai gana daug. Dažniausiai reikia pradėti nuo pačių paprasčiausių, tai yra bendrojo kraujo tyrimų ir tokių, kurie gali padėti pamatyti, kokia yra organizmo būklė, kokių vitaminų, medžiagų jai trūksta ir panašiai. Šie tyrimai atliekami gana pigiai daugelyje klinikų, tad keista, kad vis dar yra žmonių, kurie neatlieka jų reguliariai“,- teigia specialistė.

Svarbiausia atlikti tyrimus bent jau kartą per metus.

Plaukų šaknis aktyvinančios priemonės

Taip pat siūlome išvengti priemones, kurios gali padėti aktyvinti plaukų šaknis. Dažniausiai tai yra gana stiprios, drastiškos priemonės, tačiau rezultatą jos garantuoja. Belieka tik nuspręsti, ar toks priemonės neturi kokio nors žalingo poveikio. Pavyzdžiui, garstyčių kaukės gali kiek nudeginti plaukus.

Skalpo masažas

Jeigu norite, kad plaukai augtų kur kas geriau – tokiu atveju reikalingas skalpo masažas. Žinoma, kad slinkimo jis nesustabdys, tad reikia ieškoti priežasčių – kodėl tai vyksta. Tačiau kol bus ieškoma – galima bandyti auginti plaukus kuo labiau.  Masažas galimas tikrai ne tik specialiose klinikose, tačiau ir namuose. Tik reikia žiūrėti pavyzdžius, kurie padės jums pamatyti – kaip viską reikia daryti, kad rezultatas tikrai būtų.

Sveika mityba

Galiausiai, Jūsų plaukams reikia kuo daugiau vitaminų bei kitų medžiagų, kurios padės jums ne tik kasdien džiaugtis nuostabiais plaukais, tačiau taip pat ir gera savijauta. „Visi puikiai žino, kad reikia valgyti kuo daugiau vaisių bei daržovių. Deja, vis dar yra žmonių, kurie jų valgo itin mažai. Tai dažniausiai ne tik atsiliepia plaukams, tačiau ir bendrai savijautai“,- teigia specialistas.

Leiskite sau kasdien atrodyti nuostabiai. „Gerų plaukų diena“ – viena iš galimybių. Kuo daugiau dėmesio sau ir savo plaukams skirsite – tuo ramesnis galite būti, kad galiausiai Jūsų plaukučiai visada bus tankūs, ilgai bei gražūs. Jeigu Jūsų tuo neapdovanojo genetika – priemonės ir žinios gali.

Plačiau apie plaukų slinkimą perskaitysite šiame tinklaraščio straipsnyje : https://medicinapractica.lt/slenka-plaukai-ir-jokie-serumai-nepadeda-susirupinkite-sveikata/

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia