Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip išsirinkti laisvalaikio kostiumą?

Kaip išsirinkti laisvalaikio kostiumą?

854
0

Šiuolaikinė mada komunikuoja: rengtis patogiai, bet stilingai. Laisvalaikio kostiumas moterims – šių metų populiariausias derinys. Dideli džemperiai, sportinės kelnės bei daug aksesuarų tapo socialinių tinklų tendencija, kuri paplito tarp viso pasaulio žaibišku greičiu.

Patogumas – svarbu!

Dabartinė, kasdienė aplinka, šiuo metu vyrauja namuose. Tam, kad juose jaustis patogiai dažniausiai nešiojame patogius „naminius“ drabužius. Tačiau, kai tiek laiko praleidžiame namuose, norisi jaustis ir patogiai, ir stilingai. Šiais metais tapo itin populiarūs laisvalaikio kostiumai, kurie dėl savo audinio yra minkšti, o dėl dizaino stilingi. Vienspalviai, pastelinių spalvų kostiumėliai turi atsidurti kiekvienos spintoje!

Oversize manija

Oversize drabužiai jau iš ankstesnių metų buvo paplitę, tačiau 2021 metais tapo tikra pažiba. Šiais metais kuo labiau laisvesnės kelnės ir megztinis, tuo madingiau. Tačiau su šiuo drabužių deriniu reiktų nepersistengti: jeigu apsirengiamas didelis, laisvas džemperis, tai kelnės gali būti laisvos, bet ne per daug, kad nesudarytų „maišo“ efekto.

Taip pat prie oversize kostiumėlių galima derinti ne tik grubius sportbačius, bet ir aukštakulnius. Tai suteiks ne tik vėjavaikiškumo, bet ir klasiškumo stiliui.

Skirtingi stilių maišymai

Jeigu anksčiau buvo neįmanoma, šiais metais tapo įmanoma! Taip taip, stilių maišymas tarpusavyje atėjo į madą! Dabar prie laisvalaikio kostiumų galite derinti ne tik striukes, bet ir paltus, aukštakulnius, prabangius aksesuarus bei rankinukus. Tai priklauso nuo to, kaip jūs norite atrodyti tą dieną. Jeigu norite sportiškesnio stiliaus derinkite pūkinę striukę, na, o jei klasiškumo, tai – paltą.

Jeigu įsigyjate vienspalvį laisvalaikio kostiumėlį, tai nebūtinai turite jį derinti kartu. Galite viršų derinti prie kitų kelnių, kaip ir apačią galite derinti prie kitos palaidinės ar megztinio. Tokiu atveju turėti įvairių aprangos pasirinkimų.

Taip pat esant šaltajam sezonui geriau rinktis medvilninius laisvalaikio kostiumėlius su pūkeliu viduje. Tokiu atveju tikrai nesušalsite ir jausitės itin patogiai. Na, o šiltuoju laikotarpiu, taip pat galima rinktis medvilninius su šiek tiek poliesterio.

Kaip surasti tą vienintelį?

Sena, tačiau neprasta taisyklė teigia, kad: šviesių, šiltų bruožų žmonėms tinka šiltos spalvos, o tamsių bei šaltų bruožų – tamsios. Taigi, šią taisyklę galima priderinti ir renkantis laisvalaikio kostiumėlius. Jeigu trūksta spalvų idėjų arba kaip derinti kostiumėlius, galima pasižvalgyti socialiniuose tinkluose, kuriuose atrasite būtent jūsų bruožams tinkanti derinį. Taip pat yra daug filmukų „Instagram“ arba „TikTok“ socialinėse platformose, kuriose rodomi įvairūs drabužių deriniai bei su kokiais aksesuarais, avalyne galima juos dėvėti.

Na, o svarbiausia yra tai, kad jūs rastumėte tai, kas jums patinka. Jeigu norite eksperimentuoti su spalvomis, tai ir eksperimentuokite! Nesidrovėkite praeivių žvilgsnių ir ženkite iškelta galva! Juk savo stiliaus braižą atrasite tik tada, kai išmėginsite įvairiausių variantų bei derinių.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia