Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kada ir kur geriausia skolintis?

Kada ir kur geriausia skolintis?

3584
0

kada-ir-kaip-skolintisKiekvieną rytą keliamės iš lovos ir einame į darbus, kad savaitės ar mėnesio pabaigoje gautume tai, be ko negalėtume išgyventi – pinigų. Už juos mes perkame maistą, mokame nuomą, keliaujame, tačiau ne visada jų turime pakankamai, o kai jų pritrūksta, ateina metas galvoti apie skolinimąsi. Pinigų skolinimasis dažnai būna nemalonus įvykis, kurį ne visada galime numatyti,ypač jeigu atsitinka kokia nelaimė, neatidėliotinas vizitas ar skubus pirkinys, tada niekas geriau negelbsti kaip paskolos (latviškai vadinami kredīti). Tačiau jeigu skolinimąsi planuojate, tada reikėtų gerai apsvarstysi ar dabar yra tinkamas laikotarpis jums skolintis, ir iš kur geriausia imti paskolas, kad vėliau nereikėtų baimintis dėl nesumokėtų įmokų ar skolų išieškotojų.

Prieš imant paskolą pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į savo finansinę situaciją. Pažiūrėkite, ar neturite jokių nesumokėtų skolų ar kreditų, nes prieš skolinantis dar kartą pirmiausia reikėtų sumokėti visas jau esamas skolas, kadangi vargu ar išgalėsite vienu metu mokėti kelioms bendrovėms. Jeigu skolų neturite ir ketinate imti greitąjį kreditą, tai viskas puiku, nes tokį kreditą galėsite atiduoti jau iš kelių būsimų algų, tačiau jeigu norėtumėte imti didelę,ilgo termino paskolą, tai geriau pasvarstykite apie savo dabartinę situaciją. Paskaičiuokite kiek išleidžiate būsto nuomai, komunaliniams mokesčiams, maistui,transportui ir kitiems kasdieniams dalykams. Verta pasvarstyti ar jūsų darbas yra pakankamai patikimas ir stabilus, ar sugebėtumėte mokėti paskolos įmokas jeigu darbą prarastumėte. Be to, gal būt ateityje planuojate vestuves ar kūdikį. Turint naujagimį atsiranda daugybė išlaidų, vizitai pas daktarus, lovytė, vystyklai… Tad ar sugebėsite apmokėti visas šias išlaidas ir dar mokėti įmokas bankui. Visi šie pasvarstymai atrodo labai negatyvūs, tačiau yra būtini norint išvengti nemalonumų ateityje.

Kai suradote sau tinkamiausią metą paskolos ėmimui, laikas pasvarstyti iš kur skolintis. Jeigu paskolos jums reikia dideliam pirkiniui,pavyzdžiui, namui, tai tada jūs neapsieisite be banko pagalbos. Daugelis jaunų žmonių neišgali savo pajėgomis nusipirkti būsto, todėl dažnai kreipiasi į bankus dėl paskolos. Tačiau nepamirškite paieškoti informacijos apie skirtinguose bankuose suteikiamas paskolas, gali būti, kad netikėtai atrasite banką, siūlantį paskolas su mažesnėmis palūkanomis. Be to gaunant reguliarias pajamas jums nėra reikalo jaudintis, kad negalėsite paskolos išmokėti, o ir įmokos bankui už paskolą bus mažesnės nei būsto nuomos kaina.

Jeigu paskolos reikia automobiliui ar kitam stambesniam pirkiniui jūs taip pat galite imti banko paskolą arba pirkti išsimokėtinai. Lizingai dažnai būna labai lankstūs. Jūs galite gauti lizingą su likutine verte, t. y.: kas mėnesį jūs galėsite mokėti mažesnes įmokas,bet atėjus sutarties laikotarpio pabaigai turėsite sumokėti didesnę įmoką, pavyzdžiui, 20% paimtos sumos. Be to banko konsultantas gali pratęsti jūsų lizingo terminą. Žinoma, jūs turite turėti pinigų pradiniam įnašui, kuris priklauso nuo jūsų paskolos dydžio ir sutarties laikotarpio ilgio, bet dažniausiai pradinė įmoka yra apie 10 – 15%.

Kartais nutinka, kad pinigų netikėtai prireikia sveikatos išlaidoms, padidėjusiai nuomai ar kelionei, apie kurią svajojote visus metus, o artimieji jums negali padėti. Tokiu atveju geriausia išeitis jums yra greitasis kreditas. Tai greitas kreditas trumpam laikui. Šiuo metu greitieji kreditai sparčiai populiarėja ir visiškai nenuostabu kodėl. Kreditorių bendrovių yra labai daug, todėl didelė konkurencija skatina juos mažinti procentus ar kitaip paskatinti žmones rinktis jų bendrovę. Be to daugelis kreditorių pirmą paskolą duoda be palūkanų, tad jeigu ieškote nedidelės vienkartinės paskolos, tokios kreditų teikimo bendrovės jums yra puiki išeitis. Taip pat yra kreditorių, kurie sutinka nemokamai atidėti įmokos laiką, ar net siūlo lojalumo programas reguliariems skolininkams. Geriausias ir patikimiausias kreditą teikiančias bendroves galite surasti apsilankę Credx.lv internetinėje svetainėje.

PR

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia