Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Ką daryti, kad medinės grindys neišbluktų?

Ką daryti, kad medinės grindys neišbluktų?

627
0

Medinės grindys yra gražus interjero dekoro sprendimas bet kuriuose namuose. Tačiau kai kas pastebi, jog jų namuose, laikui bėgant medinės grindys išblunka. Tai reiškia, kad kažkas buvo padaryta ne taip, arba joms trūksta priežiūros. Laimei, yra keletas priemonių, kurios padeda apsisaugoti nuo medinių grindų blukimo.

Saugokitės tiesioginių saulės spindulių

Viena iš pagrindinių medinių grindų išblukimo priežasčių yra tiesioginiai saulės (UV) spinduliai. Ultravioletiniai spinduliai suardo pluoštą ir jis blunka.

Tam, kad to išvengtumėte, naudokite užuolaidas, žaliuzes arba širmas, kad užstotumėte tiesioginius saulės spindulius. Taip pat galite naudoti UV spindulius filtruojančią plėvelę ant langų. Visa tai padeda.

Medienos padengimas aliejumi

Norint išlaikyti medinių grindų tolygumą ir gražią estetiką, naudinga naudotis kokybiškais aliejais, kaip kad tokiais, kokius galite įsigyti iš Osmo.lt.

Aliejus išryškins natūralias medienos savybes bei padengs paviršių apsauginiu sluoksniu, kuris neleis jai išblukti.

Kilimai

Naudodami kilimėlius efektyviai apsaugosite medines grindis nuo įbrėžimų, sutrenkimų ir net spalvos blukimo. Kilimas yra tarsi barjeras tarp grindų ir jūsų kojų arba baldų, todėl sumažina poveikį, kurį šie objektai turi nusidėvėjimui.

Tiesa, venkite kilimėlių ir kilimėlių su guminiu pagrindu, nes jie gali sulaikyti drėgmę ir pažeisti medieną.

Tinkamas drėgmės lygis

Drėgmės lygis gali turėti didelę įtaką medinių grindų spalvai. Dėl per didelės santykinės drėgmės ore, mediena gali išsiplėsti ir deformuotis, o dėl per mažo – išdžiūti ir sutrūkinėti. Kad medinės grindys būtų geros būklės, siekite, jog drėgmės lygis būtų 35 – 55 %.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia