Pradinis Lietuvos naujienos Jaunimas prieš klimato kaitą: praktinės dirbtuvės ir skaitmeninės mokymo priemonės

Jaunimas prieš klimato kaitą: praktinės dirbtuvės ir skaitmeninės mokymo priemonės

119
0

Energijos taupymas yra esminis veiksnys kovojant su klimato kaita ir siekiant tvaraus gyvenimo būdo. Mažinant energijos suvartojimą, mažiname išmetamųjų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį, tausojame gamtinius išteklius ir prisidedame prie aplinkos apsaugos. Tvarus gyvenimo būdas apima atsakingą išteklių naudojimą, atliekų mažinimą ir aplinkai draugiškų sprendimų pasirinkimą kasdieniame gyvenime.

Erasmus+ projektas „Intensive Energy Saving Training“ (liet. „Intensyvūs energijos taupymo mokymai“) siekia didinti jaunimo atsakingumą ekologijos ir energijos taupymo srityse.

Projektas, orientuotas į 18-30 metų jaunimą, skirtas ugdyti ekologines kompetencijas, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir aktyvų pilietiškumą. Šio projekto metu sukurta inovatyvi platforma siūlo įvairią interaktyvią edukacinę medžiagą, įskaitant mokomuosius filmukus, skaitmeninį ekologijos gidą, interaktyvius žaidimus ir e-mokymų kursą energijos taupymo tema. Vienas svarbiausių įrankių, kuriuos siūlo platforma, – AI pagalbininkas, padedantis ieškoti atsakymų į klausimus apie energijos tausojimą.

Šiame projekte dalyvauja keturios šalys – Lenkija, Lietuva, Čekija ir Rumunija. Lietuvai atstovaujanti asociacija Tavo Europa skatina jaunimo aktyvų dalyvavimą visuomenės gyvenimą, tarptautinį bendradarbiavimą ir savanorystę. Organizacija įgyvendina įvairius ilgalaikius projektus bei siūlo daugybę galimybių jaunimui ugdyti įvairias kompetencijas Lietuvoje bei užsienyje vykstančiuose mokymuose. Kartu su užsienio partneriais Tavo Europa jau šešerius metus vykdo įvairius edukacinius projektus, orientuotus į jaunimo ugdymą ir tvaraus gyvenimo būdo skatinimą, bei aktyviai dalyvauja tarptautinėse iniciatyvose, siekdama kurti atsakingą ir sąmoningą jaunimo bendruomenę.

Daugiau informacijos apie projektą: https://www.tavoeuropa.eu/intensive-energy-saving/

Interaktyvi edukacinė platforma: https://aplikacja-itoe.glide.page/

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia