Pradinis Lietuvos naujienos Istorinis CEO Pasaulio rekordas užfiksuotas Lietuvoje

Istorinis CEO Pasaulio rekordas užfiksuotas Lietuvoje

428
0

The Holistic Enterprise įkūrėjos Laura Gerrits ir Vilma Nasteckienė dirba su verslo savininkais ir vadovais visame pasaulyje kurdamos sveikesnes, į vertės kūrimą žmonėms ir pasauliui orientuotas įmones.

Gegužės 27 dieną Extreme Excellence World Record™ oficialiai įregistravo jų pasiektą rekorda “Daugiausiai šalių atstovaujamų CEO atsakant į tą patį klausimą video interviu” (angl.”The Countries Represented By CEO’s Answering One Question Via Video”).

Jos subūrė šviesius įmonių savininkus ir vadovus iš 26 šalių, tame tarpe Lietuvą atstovaujančias KIKA Group ir Stansefabrikken Ukmergė, ir pasaulyje pripažintus lyderius ir filantropus kaip Naveen Jain (Viome Life Sciences), Andrew Winston (Net Positive), Nona Yehia (Vertical Harvest Farms) ir daugelį kitų.

Kiekvienas dalyvis video interviu būdu atsakė į klausimą kaip jo įmonė daro pasaulį geresniu – „How Is The World Better Off Because Your Company Is In It?”.

Projektas pasiekė 26 skirtingas šalis, per 40 industrijų ir 52 CEO’s vos per keletą savaičių ir atskleidė kad geriausi lyderiai išlieka savimi ir aplinkinius mato kaip vientisą asmenybę nepriklausomai nuo aplinkos. Dar daugiau, jie visi ryžtingai kuria skaidrias, bendradarbiavimu grįstas ateities įmones, atsisakančias pasenusių org.struktūrų ar beprasmės kontrolės iš viršaus.

Dokumentinio filmo apie šį pasaulio rekordą premjera įvyks Lietuvoje šiais metais. Iki dabar apie projektą vienaip ar kitaip sužinojo daugiau kaip 350 tūkst. žmonių visame pasaulyje (tikslas – pasiekti 1 mln.)

“Mes surinkome pasaulinės vertės turtą – pasaulį keičiančios lyderystės išmintį – siekdamos padaryti geriausias praktikas prieinamas visiems, kurie siekia augti patys, auginti savo komandą ir verslą darydami pasaulį geresniu,” – sako Laura ir Vilma. “Mūsų rekordo dalyviai visi kartu įkvepia milijonus žmonių, ir šis rekordas yra tik pradžia galingos bendruomenės ir visuotinio judėjimo į holistinį verslo valdymą.”

The Holistic Enterprise savo rekordo patvirtinimui pasirinko vienintelę moters įkurtą pasaulio rekordų agentūrą iš Tasmanijos  Extreme Excellence World Records™.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia