Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Išmanieji laikrodžiai: kokia jų ateitis

Išmanieji laikrodžiai: kokia jų ateitis

801
0
laikrodžiai

Išmanusis laikrodis greitai rado savo vietą šiuolaikinio – aktyvaus, besimokančio, dirbančio, sportuojančio – žmogaus gyvenime. Be abejonės visa tai dėl jo turimų privalumų, kurios žmogaus gyvenimui suteikia dar daugiau komforto.

Privalumai. Kokie jie?

Paprastai naujas išmanusis laikrodis susiejamas su jo savininko telefonu. Tai užtikrina, kad informacija, skambučiai ir žinutės pasiekia gavėją nedelsiant. O jam nereikia kaskart suskambus telefonui traukti jo iš kišenės ar rankinės vidinio skyrelio – pakanka užmesti akį į ant riešo segimą laikrodį.

Išmaniojo laikrodžio pagalba galima sekti savo fizinį aktyvumą, nueitų žingsnių skaičių, širdies darbo veiklą. Pulso ir kraujospūdžio matuoklis suteikia galimybę stebėti pulsą ir kraujo spaudimo rodmenis, todėl šias funkcijas turintys laikrodžiai yra ypač mėgstami aktyviai laisvalaikį leidžiančių, mėgėjiškai ar profesionaliai sportuojančių žmonių. Taip pat vis dažniau jis yra naudojamas ir vyresnio amžiaus žmonių, kurie dažnai nori sekti savo sveikatos rodiklius.

Be to, NFC funkciją turinčiu išmaniuoju laikrodžiu galima saugiai, greitai ir patogiai atsiskaityti už pirkinius bekontakčiu būdu. Neatsispiriantiems kelionių žavesiui dažnai praverčia ir GPS funkcija, kuri leidžia fiksuoti jūsų buvimo vietą, parodyti kelią iki reikiamo taško. Galiausiai, daugelis išmaniųjų laikrodžių suteikia galimybę valdyti telefonu leidžiamos muziką bei jos garsą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis išmanųjį laikrodį?

Renkantis išmanųjį laikrodį, turite atkreipti dėmesį į tai, ar laikrodis susisies su jūsų išmaniaisiais įrenginiais, telefonu, planšete ar nešiojamu kompiuteriu. Taip pat pravartu atkreipti dėmesį ir į laikrodžio teikiamas funkcijas, įsitikinti, kad jos patenkins jūsų lūkesčius. Verta pažymėti, kad pasirinkus laikrodį su SIM kortele, jis galės veikti ir autonominiu rėžimu. Taigi, galėsite skambinti, rašyti trumpąsias žinutes, naršyti socialiniuose tinkluose, internete. Tam tikrais atvejais išmanusis laikrodis gali būti puikia alternatyva mobiliajam telefonui.

Išmaniojo laikrodžio dizainas – taip pat svarbus aspektas renkantis išmanųjį įrenginį. Laikrodžiai ir jų apyrankės yra įvairių tipų, formų, dydžių, su skirtingais dirželiais, skirtingo dydžio ir formos ekranais. Taigi, jūs turite galimybę pasirinkti pagal savo skonį ir poreikius bei rinktis iš itin ryškių, įdomių ir spalvingų, iki solidžių, skoningų ir pernelyg nekrentančių į akis. Tad laikrodį tikrai priderinsite prie savo stiliaus ir veiklos pobūdžio. Laikrodžius ar apyrankes galite rasti čia.

Išmanieji laikrodžiai ateityje

Nors ir gali pasirodyti sudėtinga prognozuoti kaip išmanieji laikrodžiai atrodys ateityje, tačiau beveik neabejojama, kad jie vis labiau įsitvirtins rinkoje ir taip po truputį iš rinkos stums tradicinius, mechaninius laikrodžius. Tikėtina, kad sisteminė įranga bei funkcijų įvairovė nuolat bus atnaujinama ir tobulinama. Tad išmaniuosius laikrodžius ir apyrankes įvairiose situacijose galėsime panaudoti vis dažniau.

Specialistų teigimu, ateityje keisis laikrodžių dydis. Jie taps plonesni, grakštesni, o dizainas stebins formomis ir spalvomis. Tad džiaugsimės ne tik išmaniojo įrenginio funkcionalumu, bet ir turėsime galimybę jį derinti prie savo aprangos kaip dekoratyvų akcentą. Tai – gan tikėtinas variantas, turint omenyje per pastaruosius metus pasirodžiusių išmaniųjų laikrodžių modelių įvairovės gausą.

Galiausiai svarbu pažymėti, jog atradus grafeną – itin ploną, lengvą ir elastingą medžiagą – tikėtina, kad netolimoje ateityje galėsime rinktis  plonus, lengvus, ant odos klijuojamus įrenginius. Vis dažniau pasigirsta svarstymų, kad tokie įrenginiai galimai galės būti implantuojami po oda ar įterpiami į drabužius. Manoma, kad tokie išradimai būtų nepamainomi karininkų, policininkų bei medikų darbe. Jų dėka būtų galima patogiai stebėti organizmo būklę, analizuoti išmaniojo laikrodžio pateikiamus statistinius duomenis.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia