Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Į ką svarbu atsižvelgti renkantis kosmetikos priemones?

Į ką svarbu atsižvelgti renkantis kosmetikos priemones?

706
0

Šiuo metu įvairių kosmetikos gaminių įvairovė yra itin plati, todėl ne visada yra paprasta išsirinkti pačias tinkamiausias priemones. Dažnam mūsų kyla klausimas, į kokius kriterijus vertėtų atsižvelgti ieškant pačių tinkamiausių gaminių, taigi, netrukus aptarsime pačius svarbiausius aspektus. Taigi, ką naudinga įvertinti?

Sertifikavimo ženkliukai

Renkantis kosmetikos gaminius naudinga išsiaiškinti, ar jie atitinka tam tikrus sertifikavimo standartus, nes būtent tai gali nurodyti, kad produktas yra aukščiausios kokybės ir atitinkantis griežtus reikalavimus. Sertifikavimo ženkliukai gali būti labai įvairūs, tačiau svarbiausiais įvardijami trys skirtingi ženklinimai. Tai – ženkliukai, nurodantys, kad kosmetika nėra testuota su gyvūnais (pavyzdžiui, tuo gali pasigirti Avon produkcija), kad kosmetika yra draugiška aplinkai, ir kad ji yra patikrinta dermatologų. Ši „šventoji trejybė“ gali apibrėžti, kad gaminys yra saugus ir prisidedantis prie gamtos ir gyvūnų apsaugos.

Produkto sudėtis

Gali prireikti šiek tiek laiko, kol išmoksite analizuoti kosmetikos gaminių sudėtį ir galėsite atsirinkti tinkamiausias priemones, tačiau viskas bus gerokai paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į kelias sudėtines dalis. Pavyzdžiui, jei produkto sudėtyje yra parabenų, svarbu išsiaiškinti, ar jie sudaro ne daugiau nei pusę procento produkto sudėties, nes priešingu atveju šios sudedamosios dalys gali sukelti hormoninius sutrikimus. Taip pat vertėtų vengti tokių gaminių, kurių sudėtyje yra silikonų, nes jie užkemša poras ir neleidžia odai kvėpuoti. Jei produkto sudėtyje yra kvapiklių, tai parodo, kad gaminys nėra natūralus, taigi, jis gali sukelti alergines reakcijas. Naudinga žinoti, kad tos medžiagos, kurių produkto sudėtyje yra daugiausia, yra įvardijamos pirmiau: sąrašo pabaigoje atsiduria tos sudėtinės dalys, kurių gaminyje yra visai nedidelis kiekis. Visa tai žinodami galėsite įvertinti, ar produktas yra tikrai natūralus, ar vis dėlto jame yra pernelyg daug cheminių priemaišų.

Ar produktas tiks būtent jums?

Kartais net ir puikios sudėties produktai dėl tam tikrų priežasčių paprasčiausiai netinka, todėl renkantis tinkamiausius gaminius vertėtų atsižvelgti ir į tam tikrus specifinius poreikius. Pavyzdžiui, jei renkatės veido kremą sausai odai, vertėtų atsižvelgti į tai, ar jis yra pritaikytas odos drėkinimui, jei jūsų oda yra jautri, geriausia ieškoti tokių kosmetikos priemonių, kurių sudėties pagrindą sudaro natūralūs ingredientai (jei rinksitės ekologišką sertifikuotą kosmetiką, galite būti užtikrinti, kad jos sudėtyje yra ne mažiau nei 95 procentai natūralių sudėtinių dalių).

Atkreipkite dėmesį į galiojimo datą

Jei dvejojate, ar kosmetikos gaminys yra tikrai natūralus, galite tiesiog atkreipti dėmesį į jo galiojimo datą. Naudinga žinoti, kad natūralūs produktai dažniausiai galioja vos kelis mėnesius ar vienerius metus, tad tuomet, jei galiojimo terminas yra gerokai ilgesnis, tai yra pakankamai akivaizdu, kad gaminys nėra natūralus. Taip pat nepamirškite, kad kosmetikos priemones bus saugu naudoti tik iki numatytos  datos, todėl neapsigaukite ir nepirkite tokių gaminių, kurių galiojimo laikas pasibaigęs.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia