Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Į ką svarbu atsižvelgti perkant liemenėlę?

Į ką svarbu atsižvelgti perkant liemenėlę?

354
0

Tinkamas apatinis trikotažas pirmiausia yra stiliaus, estetika ir elegancija. Liemenėlė pabrėžia jūsų figūrą ir suteikia pasitikėjimo savimi. Tačiau verta prisiminti, kad tobulas apatinis trikotažas atlieka ir daug rimtesnį vaidmenį – jis turi įtakos mūsų komfortui ir net sveikatai. Ar norite sužinoti, kokias problemas gali sukelti netinkamai prigludę apatiniai drabužiai?

  • Netinkamas dydis

Viena dažniausių klaidų, daromų perkant apatinį trikotažą, yra netinkamo dydžio liemenėlės pasirinkimas. Kokia to priežastis? Dažniausiai dėl to, kad nežinote, koks dydis yra tinkamas tam tikru gyvenimo laikotarpiu, o jis, kaip žinome, keičiasi taip pat dažnai, kaip ir svoris. Moterys retai tikrina kaušelių dydį ar krūtinės apimtį arba, pavyzdžiui, mano, kad mažesni kaušeliai geriau išryškins ar palaikys krūtinę. Nepamirškite, kad dėvint netinkamo dydžio liemenėlę gali sumažėti krūtų stangrumas, atsirasti strijų, pakisti oda ir net visam laikui deformuotis krūtys.

  • Neteisingas pjūvis

Dydis – dar ne viskas! Taip pat svarbus liemenėlės kirpimas – ji nebūtinai jums tiks, net jei jos kaušeliai atitinka jūsų krūtinės dydį. Rinkitės liemenėlių stilių, su kuriuo jaučiatės patogiausiai – tokį, kuris tinka jūsų figūrai ir gyvenimo būdui.

  • Kokybė

Dažna klaida perkant apatinius drabužius yra rinktis pigius modelius, pasiūtus iš prastos kokybės medžiagų. Tokios liemenėlės neleidžia odai kvėpuoti, gali sukelti trynimą, dirginimą ar net alergiją, be to, jos paprasčiausiai prastai atrodo ir dėl dažno skalbimo greičiau susidėvi. Atkreipkite dėmesį į modernų dizainą, užtikrinantį maksimalų komfortą ir subtilią apdailą, kuri yra draugiška jautriam moters kūnui.

Dar viena klaida, kurią daro daugelis moterų. Pasirenka vieną modelį visoms progoms. Patartina spintoje turėti bent kelias liemenėles, kurios skirtųsi ne tik atspalviais, bet ir kirpimais.

  • Apatinis trikotažas, kuris traukia akį

Tikra dama žino, kad apatinis trikotažas – tai tvirta moteriška atrama, kuri lieka nematoma. Užuot eksperimentavę su šokiruojančiais stiliais, kuriuose liemenėlė atlieka pagrindinį vaidmenį, verčiau rinkitės laikui nepavaldžią eleganciją, tobulai parinktus apatinius, kurie neišryškėja.

Per daugelį metų dėvint netinkamą apatinį trikotažą galima lengvai priprasti prie tam tikrų nelygumų ir jų nepastebėti. Todėl patartina stebėti savo kūną.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia