Pradinis Sportas Kitas sportas Hipodrome varžėsi žirgai (foto, video)

Hipodrome varžėsi žirgai (foto, video)

975
0

Kiekvienais metais miesto hipodrome bėga žirgai. Šiais metais tokios varžybos įvyko paskutinį rugsėjo šeštadienį. Čia vykusiose penkiuose važiavimuose žirgai ir jų važnyčiotojai 1700 metrų trasoje varžėsi dėl įvairių prizų.

Pirmas važiavimas, kuriame varžėsi C reitingo suaugę žirgai buvo tarptautinis. Jame kartu su lietuviais varžėsi ir viešnios iš Latvijos. Važiavimui prizą įsteigė UAB „Atkočių agroservisas“ (vadovas Gediminas Miliukas). 500 prizo eurų pasidalino visi 6 važnyčiotojai. Greičiausiai 1700 m trasą įveikė viešnia Sandra Soikene su Daja Star. Antras atvažiavo Edvardas Vinskus su Gvazdiku, trečia – Ema Mosolkovaitė su Ukmergės Lunatiku.

Suaugę, B reitingo žirgai bėgo varžydamiesi dėl įvairių Ukmergės žirgininko Kazimiero Trotos įsteigtų prizų. Greičiausias šiame važiavime buvo Antanas Juškėnas su Powerbydream, antras – Vigimantas Perednikas su Vikingu, trečias – Algimantas Pamarneckas su Otello.

Suaugę, D reitingo žirgai varžėsi tarptautiniame važiavime. Prizą šiam, trečiam važiavimui įsteigė UAB AASE (vadovas Povilas Ušinskas). Pirmą vietą šiame važiavime iškovojo viešnia Sandra Soikone ir žirgas Ragazza Gracia. Antrą – taip pat viešnia Inese Ruskule ir Victory Boy T.G., trečią – Gedvilė Vinslauskaitė ir Chanas Čingis.

Ketvirtajame, tarptautiniame važiavime varžėsi 2021-2020 g. gimimo žirgai. Šiam važiavimui prizą įsteigė UAB „Natureka“ ir Darius Vinckus. Šiame važiavime greičiausias buvo Alvydas Banėnas su Simaronu, antra – Monika Vinskutė su Galatėja, trečias – Gintaras Radzevičius su Sakura.

Penktame, paskutiniame važiavime bėgo suaugę, A reitingo žirgai. Šiam tarptautiniam važiavimui prizą skyrė Ukmergės rajono savivaldybė. Greičiausiai trasą įveikė svečias iš užsienio Maris Ežmalis su Fors Fortis Cass, antras – Gintaras Radzevičius su Vincent Croft, trečias – Juozas Kvakšys su Miražu.

Savivaldybės mero Dariaus Varno padėkos raštas įteiktas Kazimierui Trotai, baigusiam savo sportinę karjerą. Jis žirginio sporto meistras, daug metų garsinęs rajoną žirgų sporto lenktynėse Lietuvoje ir užsienyje. K. Trotai padėka įteikta ir nuo LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininko Viktoro Pranskiečio.

Daugiau nuotraukų vilkmerge.lt Facebooke: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.711083131045071&type=3

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia