Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Euro 2024 kvalifikacija – pagrindinis sezono renginys

Euro 2024 kvalifikacija – pagrindinis sezono renginys

430
0

Šiuo metu vyksta Europos kvalifikacija, atrankos į UEFA Europos čempionatą procesas, t.y. yra nustatomos potencialios komandos, kurios dalyvaus Vokietijoje vyksiančiame renginyje. Šiame atrankos procese dalyvauja ir Lietuvos komanda, demonstruodama visą savo žaidimo potencialą.

Tikriausiai nėra žmogaus, kuris nemėgtų žiūrėti futbolo, o jei dar ir su aistra, tai žiūrėti bus daug įdomiau. Šiandien futbolo lažybos yra neatsiejama daugelio futbolo gerbėjų gyvenimo dalis, o tai savo ruožtu yra raktas į daugumos lažybų organizatorių susikūrimą. Bukmeikerio ggbet kazino siūlo atlikti pelningus statymus; svetainė siūlo daugiau nei 20 skirtingų futbolo lažybų tipų.

Lietuva–Bulgarija: prognozė

Kitas atrankos mačas (7 turas, grupių etapas), kuriame žais Lietuvos ir Bulgarijos atstovai, vyks šių metų spalio 14 dieną Vasil Levski stadione. Bulgarijos rinktinė namuose priims Lietuvos rinktinę. Reikėtų prisiminti, kad vienas geriausių atrankos turnyrų komandai buvo 1998 m. Pasaulio čempionatas, tada komanda užėmė 3 vietą grupėje. Komanda geriausius rezultatus parodė Euro 96 ir 98 pasaulio čempionatuose.

Grįžkime prie artėjančio renginio: pirmojo rato varžybose komandos greitai apsikeitė įvarčiais, tačiau prasibrauti į bendrą sumą nepavyko. Ankstesnėje kovoje lietuviai namuose sužaidė lygiosiomis, 1-1. Komanda turnyrinėje lentelėje užima 5 vietą: 0 pergalių, 2 lygiosios, 3 pralaimėjimai, 4 įvarčiai, 10 praleistų, komanda pelnė 2 taškus.

Kalbant apie bulgarus, verta atkreipti dėmesį į silpną komandos puolimą, kurį dažniausiai demonstruoja komanda. Ko tikėtis iš žaidimo, atsižvelgiant į nulinius susitikimus, vargu ar galime tikėtis ko nors daugiau, nei galiausiai sumažės bendra suma.

Kur pažiūrėti Bulgarijos ir Lietuvos rungtynes

Artėjančių rungtynių EURO 2024 turnyro – kvalifikacijos, G grupės, 7 turo, transliaciją rodo dauguma lažybų agentų. Norint stebėti rungtynes, tereikia užsiregistruoti, palaikyti savo mėgstamą komandą, atlikti statymą ir tiesiog mėgautis žiūrėjimu bet kuriame šiuolaikiniame įrenginyje.

Darant statymą patyrę specialistai rekomenduoja pirmiausia atkreipti dėmesį į:

  • realų komandos pajėgumą;
  • renginio vietą;
  • komandos sudėtį.

Verta pažymėti, kad namuose komandos dažniausiai žaidžia kur kas geresnes rungtynes. Į tai ypač turi sutelkti savo dėmesį pradedantieji lažybų statytojai.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia