Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Energetinis gėrimas – protiniam ir fiziniam aktyvumui

Energetinis gėrimas – protiniam ir fiziniam aktyvumui

709
0

Greitas gyvenimo tempas „vagia“ iš mūsų energiją, o nuovargis tikrai nėra tas palydovas, kuris padėtų jaustis žvalesniais, darbingesniais bei gebančiais sukoncentruoti dėmesį į svarbias detales. Su minėtomis problemomis itin gerai padeda kovoti miegas ir ramus poilsis, o tais atvejais, kai miegoti dar anksti, efektyviai padeda ir energetiniai gėrimai.

Kas yra energetiniai gėrimai?

Energetiniais gėrimais yra vadinami nealkoholiniai dažnai vitaminizuoti gėrimai, praturtinti kofeinu bei taurinu. Šie gėrimai pasižymi tonizuojančiomis bei protinį ir fizinį aktyvumą stimuliuojančiomis savybėmis. Energetiniai gėrimai taip pat pastebimai pakelia nuotaiką ir stulbinamai greitai pakelia energijos lygį.

Kuo skiriasi energetiniai gėrimai?

Energetinių gėrimų įvairovė iš tiesų yra didžiulė. Šių gėrimų sudėtis visada yra labai panaši, skiriasi tik kofeino bei taurino kiekis. Dažniausiai energetiniuose gėrimuose yra pakankamai nemažas cukraus kiekis, tačiau ribojantiems cukraus suvartojimą, žinoma, yra įmanoma rasti ir becukrių energetinių gėrimų. Energetiniai gėrimai taip pat skiriasi gliukonolaktono, B grupės vitaminų, guaranos ekstrakto ir kitų sudedamųjų dalių deriniais, kurie yra „atsakingi“ už gėrimo skonio bei poveikio trukmės savybes. Pažymėtina, kad energetinius gėrimus, kuriuose gausu kofeino, patartina rinktis asmenims, kurie poilsio laiką skiria darbui, nes kofeinas padeda stimuliuoti protinį efektyvumą, o štai angliavandeniais, vitaminais ir t. t. praturtintus energetinius gėrimus patartina rinktis fizine veikla, įskaitant sportą, užsiimantiems asmenims.

Kiek ilgai trunka energetinio gėrimo poveikis?

Išgėrus energetinio gėrimo, jo poveikis yra jaučiamas apie 4 valandas. Lyginant su kava, t. y., kitu labai populiariu tonizuojančiu gėrimu, energetinio gėrimo poveikis yra juntamas ilgiau, be to šio gėrimo poveikis taip pat yra pajuntamas ir greičiau. Žinoma, piktnaudžiauti energetiniais gėrimais tikrai nederėtų. Jų nerekomenduojama vartoti vaikams ir paaugliams, taip pat suaugusiems asmenims, turintiems problemų su kraujospūdžiu. Pažymėtina, kad energetiniai gėrimai taip pat negali būti vartojami kartu su gėrimais, kurių sudėtyje yra alkoholio.

Kokie energetiniai gėrimai geriausi?

Geriausiais arba, tiksliau sakant, sveikiausiais šios kategorijos gėrimais yra laikomi tokie gėrimai, kurių sudėtyje yra kaip įmanoma mažiau įvairių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, saldiklių ir pan. Patartina rinktis energetinius gėrimus, kuriuose yra mažiau cukraus, o kofeino kiekis neviršija 300 ml vienoje porcijoje. Gėrimai internetinėje parduotuvėje  yra parduodami buteliais, skardinėmis ir mažytėmis 7 g mišinio pakuotėmis, todėl patogiausią pakuotę kiekvienam rasti nėra sunku.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia