Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Durų rankenų išmanumas – saugesniam gyvenimui. Pasakoja specialistas Jaunius

Durų rankenų išmanumas – saugesniam gyvenimui. Pasakoja specialistas Jaunius

166
0

Daugeliui atrodo, kad durų rankenos yra labai paprastas komponentas, tad tikrai nereikia skirti joms dėmesio, tinka bet kokios. Mes su tuo nesutinkame. Šiuo metu rinkoje siūlomos durų rankenos yra labai įvairios. Ne veltui. Tai tik parodo, kad kiekvienas gali rasti tokias, kurios jam labiausiai patinka. Nuo gana tradicinių iki išmanių, kurios leis gyventi kur kas saugiau.

Vis daugiau dėmesio sulaukiančios durų rankenos kai kuriems kelia itin daug klausimų. Juos ir bandysime aptarti su specialistu Jauniumi, kuris atsakingas už išmanių rankenų pardavimus.

Norisi gyventi saugiau

Išmaniųjų rankenų poreikis nuosavam namams išsaugo kartu su saugumo poreikiu. Paprasčiausiai žmonės gyvena vis geriau. Ne tik nori apsaugoti daiktus, kurie yra namuose, tačiau ir patys naktimis jaustis saugesniais. Aukštos kokybės rankenos, kurios gali būti valdomos net ir nuotoliniu būdu – suteikia tokią galimybę.

Išmanios rankenos gali atrakinti arba užrakinti namus nuotoliniu būdu. Tai suteikia labai daug laisvumo, tad žinoma, bene labiausiai ir patraukia mūsų klientų dėmesį“,- teigia Jaunius.

Taip pat daugeliui svarbu, kad tokios rankenos yra labai saugios, itin geros kokybės, gebančios apsaugoti namus kur kas labiau nei tradicinės, kurios yra skirtos tik durų atidarymui. Tokiu atveju svarbiausia yra spyna. Tačiau ar ne geriau, kai vienas pirkinys atstoja tiek rankenos, tiek spynos funkcijas ir net jas lenkia?“,- klausia specialistas.

Nebėra didelių kainų

Jaunius akcentuoja, kad dažniausiai išmanumas siejasi su didele kaina. Tačiau ne visada. Ypač šiuo metu, kai daugelis išmanių prekių dėl savo kainos tampa prieinamos daugeliui.

Kadangi rinkoje išmaniųjų rankenų pasiūla yra labai plati – tai rodo, kad auga galimybės, o kainos krenta. Paprasčiausiai konkurencija mažina kainas, kadangi stengiamasi klientams pasiūlyti tai, ko jie nori. Ir dažniausiai maža kaina yra vienas aspektų, kuriam skiriamas dėmesys. Sutaupyti galima sekti akcijas, tačiau apskritai – daugelis ir taip gali įsigyti tokio tipo rankenas“,- priduria Jaunius.

Galiausiai reikia įvertinti tai, kad išmanios rankenos leis gyventi kur kas saugiau. O ramybė ir saugumas neturėtų būti vertinami pinigų suma.

Derinama prie norimo stiliaus

Renkantis durų rankenas siūlome įvertinti ir tai, kad jas galima klasifikuoti pagal norimą stilių. Nuo tokių, kurios labiausiai dera klasikiniam stiliui iki tokių, kurios dažniausiai patinka moderniuose namuose. Žinoma, svarbu, kad durų rankenos tiktų ir prie namo fasado, ir tuo pačiu prie kambario vidaus, dažniausiai koridoriaus, kadangi jis yra pati pirma patalpa, kur patenkama atėjus į kambarį. O išmaniosios rankenos, nors dažniausiai siejamos su modernumu, puikiai tinka ir klasikinio tipo aplinkoje.

Tinka verslui ir asmeniniams poreikiams

Išmanios rankenos verslo sektoriuje jau yra gana seniai. Šiuo metu jos pasirenkamos ir nuosavuose namuose, kadangi žmonės tiksi gyventi patogiau ir saugiau. „Neklasifikuojame rankenų pagal tai, kurios tinka verslui, o kurios asmeniniams poreikiams. Šiuo atveju svarbiausia yra daikto techniniai parametrai, kuriuos  pasiūlome įvertinę savo kliento poreikius“,- teigia specialistas. Kadangi tai yra ilgaamžis pirkinys – skirti dėmesio smulkmenų analizei tikrai verta, tad neskubėkite.

Atminkite, kad šiuo metu bene pats paprasčiausias būdas susipažinti su rankenomis – peržiūrėti opcijas internete. Tai leis greičiau susipažinti su pasiūla, taip pat ir remtis kitų žmonių komentarais, kurie gali padėti nuspręsti, ar rasta tai, kas Jums labiausiai tinka.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia