Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Dujiniai katilai bute – kodėl verta rinktis?

Dujiniai katilai bute – kodėl verta rinktis?

551
0

Namų šildymas dujomis šiuo metu yra vienas iš dažniausiai pasirenkamų šildymo būdų tiek naujai statomuose, tiek modernizuojamuose pastatuose. Pagrindinės šio šildymo būdo populiarumo priežastys yra jo funkcionalumas, priežiūros nereikalaujantis veikimas ir ekonomiškumas.

Štai svarbiausios priežastys, kodėl dujiniai katilai tampa vis populiaresni butuose:

  • Patogumas dėl to, kad dujų katilai nereikalauja priežiūros.

Kai dujinis katilas yra užprogramuotas ir veikia, paprastai nereikia jo papildomai prižiūrėti. Tereikia nepamiršti kasmet atlikti patikrą. Reguliarus dujinių katilų tikrinimas ir techninė priežiūra užtikrins saugų ir ekonomišką eksploatavimą.

  • Mažesnės šildymo sąskaitos.

Didelis energijos vartojimo efektyvumas, o tai reiškia mažesnes sąskaitas už šildymą. Garsių gamintojų modernūs katilai pasižymi dideliu energijos vartojimo efektyvumu.

  • Dujinių katilų sauga.

Šiuolaikiniuose dujiniuose katiluose naudojama sistema užtikrina aukštą saugos lygį. Uždaros degimo kameros dujiniai katilai siurbia orą tiesiai iš lauko, o ne iš patalpos, kurioje jie įrengti. Kadangi degimo kamera atskirta nuo aplinkos, prietaisą saugu naudoti, nes nėra pavojaus apsinuodyti dujomis dėl gedimo.

  • Funkcionalumas.

Dujiniai katilai gali būti naudojami ne tik namams šildyti, bet ir karštam vandeniui ruošti, t. y. karštam vandeniui ruošti nereikia atskiro prietaiso.

  • Ekologiškumas.

Dujinis šildymas yra ekologiškas, nes į atmosferą neišmetami kenksmingi dūmai. Deginant gamtines dujas nesusidaro sieros oksidų. Vieninteliai degimo produktai yra anglies dioksidas, vandens garai ir nedidelis kiekis azoto oksidų. Praktiškai tai reiškia, kad šildymas dujomis neskatina smogo ir neteršia aplinkos.

  • Šiluminis komfortas dėl galimybės reguliuoti temperatūrą.

Dujinis šildymas yra labai praktiškas sprendimas. Juo galite nuspręsti, kokia temperatūra bus jūsų namuose. Dujinį katilą galima valdyti moderniais patalpų valdikliais (termostatais). Jei temperatūra pakils aukščiau nustatytos vertės, katilas nustos šildyti. Kita vertus, jei temperatūra per daug nukrenta, katilas vėl įsijungia.

Dujinių katilų tipai

Yra daugybė dujinių katilų tipų. Pagrindinis skirtumas yra tarp sieninių ir pastatomų katilų. Butuose, kur vietos nedaug, paprastai montuojami pakabinami katilai – jie užima nedaug vietos, veikia tyliai ir dažnai yra labai gražaus dizaino, todėl atrodo kaip įprastas virtuvės prietaisas. Kai kurie dujiniai katilai gali būti visiškai įmontuoti į virtuvės ar vonios kambario spinteles.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia