Pradinis Verslas Ukmergės verslas Draudimo bendrovė „Compensa“ atidarė skyrius Ukmergėje ir Utenoje

Draudimo bendrovė „Compensa“ atidarė skyrius Ukmergėje ir Utenoje

1171
0

Ne gyvybės draudimo paslaugas teikianti draudimo bendrovė „Compensa“ plečia klientų aptarnavimo tinklą Rytų Lietuvoje – nauji jos skyriai atidaryti Ukmergėje ir Utenoje.

Nuo šiol šių Aukštaitijos miestų gyventojai galės patogiau, greičiau ir lengviau įsigyti sparčiai populiarėjančias bendrovės siūlomas draudimo paslaugas. Be to, tai leis sutrumpinti bei optimizuoti draudimo išmokų administravimo procesą.

Naujuose „Compensa“ skyriuose privatiems ir verslo klientams bus teikiamos visos ne gyvybės draudimo paslaugos. Ten palankiomis sąlygomis ir nebrangiai bus galima apdrausti savo nekilnojamą turtą, automobilį ar verslą (įmonę, įrangą, civilinę atsakomybę), ūkį (turimą turtą bei turimus įrengimus), kaimo turizmo sodybą, ir, žinoma, svarbiausią žmogaus turtą – sveikatą.

Iki šiol šalyje veikė 19 „Compensa“ skyrių, tačiau bendrovės atstovai tikina, kad šiais metais aktyviai vykdoma tinklo plėtra padės ženkliai padidinti šį skaičių.

„Mūsų plėtra yra neabejotinai vienas svarbiausių „Compensa“ ilgalaikių tikslų. Atidarydami naujus skyrius, mes atsižvelgiame į klientų poreikius, siekiame pasiūlyti kokybiškas draudimo paslaugas bei profesionalias konsultacijas įvairias draudimo klausimais klientams patogiose vietose. Šiais metais plėtrą vykdysime visuose Lietuvos regionuose, o artimiausiu metu nauji mūsų skyriai duris atvers  Anykščiuose, Druskininkuose ir Lazdijuose. Sieksime labiau stiprinti savo pozicijas Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje. Tikimės, kad tai padės geriau aptarnauti esamus klientus ir pritraukti naujų“, – pasakojo „Compensa“ filialo Lietuvoje vadovas Ignas Panka.

Jis taip pat pažymėjo, kad vykdydama aktyvią plėtrą „Compensa“ ne tik stiprina pozicijas Lietuvoje, klientams siūlydama kokybiškas draudimo paslaugas jiems patogiose vietose, bet tuo pačiu ir kuria naujas darbo vietas.

„Mūsų įmonės komandą nuolatos papildo nauji draudimo profesionalai, kurių tolesniu tobulėjimu rūpinasi pati bendrovė. Šiuo metu „Compensa“ Lietuvos filiale dirba 106 specialistai“, – atskleidė I. Panka.

Anksčiau buvo skelbta, kad „Compensa“ pernai pasirašytų draudimo įmokų suma yra beveik 43 mln. litų, o užimama Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkos dalis siekia 3,5 proc.

Apie „Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group“

„Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group“ Lietuvos filialas priklauso didžiausiai Rytų ir Vidurio Europos tarptautinei draudimo grupei „Vienna Insurance Group“, vienijančiai 50 draudimo bendrovių, veikiančių 24 pasaulio šalyse, surenkančiai daugiau nei 9 mlrd. EUR draudimo įmokų per metus bei turinčiai apie 25 000 darbuotojų. Lietuvoje bendrovė veiklą pradėjo 2010 kovo 31 d. Ji klientams siūlo įvairų ne gyvybės draudimo paslaugų asortimentą, kurį nuolat plečia.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia