Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Čiurnos skausmo mažinimas namų sąlygomis

Čiurnos skausmo mažinimas namų sąlygomis

7884
0

Nors čiurnos skausmas dažniausiai kankina sportininkus, tačiau su skaudančia čiurna vis dažniau susiduria tie, kurie kasdien dirba stovimą darbą, pavyzdžiui, kirpėjos. Natūralu, kad čiurnos skausmas kelia labai didelį diskomfortą, norisi imtis priemonių, kurios gali padėti dirginimą sumažinti.

Pakrypus kojai nebūtina skubėti pas gydytoją, jeigu skausmas nėra labai didelis. Pirmiausia siūlome išbandyti gydymą namų sąlygomis ir jeigu skausmas nepraeis po dienos – tokiu atveju laikas keliauti pas specialistą, kuris dažniausiai peršviečia koją ir apžiūri ar nėra lūžimų. Neišsigąskite, jeigu koja pradės tinti. Tai yra dažnas sumušimo simptomas, kuris nereiškia rimtų kojos problemų.

Taigi, sumušus čiurną rekomenduojame koją pakelti kuo aukščiau. Geriausia sėdėti, o koja turi būti padedama ant staliuko, kurio kojelės aukštesnės nei sofos arba kėdės ant kurios sėdite. Papildomai labai rekomenduojame koją šaldyti. Jeigu neturite specialių medicininių šaldymo maišelių – puikiai pasitarnaus šaldytas maistas. Uždėkite ant kojos ploną rankšluostį, o ant jo – ledinius produktus. Ledas neturi liestis su oda, kadangi gali ją nušaldyti. Dažniausiai rekomenduojama laikyti iki 15-kos minučių, paskui ledą nuimti  ir po valandos vėl kartoti.

Jeigu tinimas apmažėjo – tokiu atveju koja sveiksta ir nebebūtina kreiptis į gydytoją. Kadangi įprastus, kasdieninius darbus atlikti skaudant kojai yra sunku – siūlome išbandyti čiurnos įtvarus, kurie stabilizuoja koją ir palengvina kasdieninį vaikščiojimą. Internete galite pasirinkti Jums labiausiai tinkamą įtvarą. Specialia technologija kurtas įtvaras visiškai nevaržo kojos judesių, tad žmogus gali atlikti įprastus darbus, elastiniai įtvarai labai patogūs ir visiškai nekelia jokio diskomforto.

Įtvaras rekomenduojamas ne tik sumušimo atveju, tačiau ir tada, kai žmogus skundžiasi lėtiniu čiurnos sąnario nestabilumu, taip pat, raiščių patempimu, kuomet lūžta kulkšnis, po operacinio gydymo. Priklausomai nuo problemos reikia pasirinkti ir konkretų įtvarą. Papildomai čiurnos įtvarus namuose visada privalo turėti sportininkai, kurie juos naudoja ne tik tada, kai problema jau yra, tačiau tam, kad būtų užkertamas kelias jos atsiradimui.

Tai vienas tų pagalbininkų, kuris visada turi būti po ranka, kadangi negalite žinoti, kada jo prireiks, tačiau kai prireiks –  siūlome naudoti, kadangi jis gali labai pagerinti kasdienybės kokybę.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia