Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Bio-celiuliozė: kuo ši technologija svarbi odos priežiūrai?

Bio-celiuliozė: kuo ši technologija svarbi odos priežiūrai?

965
0

Odos priežiūros priemonės nuolat tobulėja, todėl galima pastebėti vis daugiau naujų ingredientų, technologijų, kurios leidžia odos būkle pasirūpinti dar geriau. Šiuo metu viena iš populiariausių ir daug dėmesio susilaukiančių technologijų yra bio-celiuliozė, kuri odos priežiūroje tapo nepakeičiama. Kas yra bio-celiuliozė ir kodėl ji tapo tokia svarbi? Straipsnyje sužinosite kodėl bio-celiuliozė yra verta būti įtraukta į kasdienę odos priežiūrą.

Kas yra bio-celiuliozė?

Bio-celiuliozė yra itin plonas, natūralus bei ekologiškas pluoštas, išgautas fermentuojant celiuliozę (celiuliozė – tai pagrindinė augalų ląstelių sienelių sudedamoji dalis). Jis dažniausiai naudojamas kosmetikoje, tačiau puikiai pastebimas ir medicinoje. Bio-celiuliozės pluoštai naudojami malšinant nudegimus, žaizdas ir gali būti pritaikomi mikrochirurgijoje bei plastinėje chirurgijoje. Viena puikiausių bio-celiuliozės savybių – hidrofiliškumas. Tai reiškia, jog ji gali puikiai sulaikyti 100 kartų daugiau vandens ar kitų skysčių nei sveria pati. Būtent todėl šis pluoštas dažnai naudojamas lakštinių kaukių gamyboje. Bio-celiuliozės pluoštas yra visiškai nekenksmingas aplinkai, odai, neturi silikonų, parabenų ar kitų neigiamai veikiančių komponentų.

Kuo bio-celiuliozės pluoštas naudingas veido kaukėms?

Be to, kad kaukė yra visiškai natūrali, gali į save sugerti didelį kiekį naudingų ingredientų – vitaminų, rūgščių, augalinių ekstraktų ir daugelį kitų komponentų, ji taip pat yra išskirtinė savo gebėjimų prisitaikyti prie veido. Kiekvieno žmogaus veido bruožai, kontūrai skiriasi, todėl tikrai ne visos kaukės gali būti patogios naudojimui. Bio-celiuliozės pluoštas puikiai prisiderina prie veido linkių. Būtent todėl veido kaukės su bio-celiuliozės pagrindu yra tokios populiarios. Su jomis taip pat galima laisvai judėti ir nebijoti, jog kaukė nukris.

Kokio efekto galima tikėtis iš bio-celiuliozinių veido kaukių?

Trumpai tariant – visokio! Bio-celiuliozės pluoštas gali būti išmirkomas įvairiausiuose aktyviuose ingredientuose, nuo kurių ir priklausys kaukės poveikis. Pats pluoštas, kaip minėta, prideda patogumą, puikų prisitaikymą prie veido kontūrų. Taip pat bio-celiuliozė padidina odos aprūpinimą deguonimi ir užtikrina, jog ingredientai, kuriais pluoštas yra papildytas, įsigertų į gilesnius odos sluoksnius. Taigi, naudojant bio-celiuliozės kaukes galima džiaugtis geresniu odos aprūpinimu naudingomis medžiagomis.

Labai dažnai bio-celiuliozinės veido kaukės yra sutelktos į tam tikros problemos sprendimą, o nuo jos priklauso kaukių sudėtis. Tarkime, kaukė papildyta niacinamidu, hialurono rūgštimi puikiai sudrėkins odą, padės kovoti su odos senėjimu, sausėjimu. Žinant tai, ko reikia Jūsų odai, bus nesunku atsirinkti puikiai tinkančią veido kaukę.

Taigi, bio-celiuliozinės veido kaukės ir toliau populiarėja, suteikdamos daugelio odos būklei reikiamą pagalbą. Intensyvus veikimas ir patogus naudojimas tikrai patraukia dėmesį. Tokio tipo kaukės puikiai tiks ir paprastą dieną, kai norisi palepinti veido odą, ir po odos procedūrų – valymo, pilingų ar mikrodermabrazijos, kai norisi odą nuraminti ir pamaitinti.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia