Pradinis Sportas Kitas sportas Baltijos čempionate L. Jablonskas tapo vicečempionu

Baltijos čempionate L. Jablonskas tapo vicečempionu

1564
0
Baltijos čempionate L. Jablonskas tapo vicečempionu copy

Trakuose vyko Baltijos šalių Muaythai čempionatas. Jame dalyvavo 103 kovotojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos ir Lenkijos klubų. Sporto klubą „Vilkas“ atstovavo vienintelis kovotojas Lukas Jablonskas.

Čempionate L. Jablonskas iškopė į pusfinalį ir jame nugalėjo priešininką. Tačiau šioje kovoje sportininkas gavo traumą ir dėl jos nuspręsta, kad reikia pataupyti sveikatą ir finale nekovoti.  Todėl ukmergiškis liko Baltijos šalių vicečempionu.

Klubo „Vilkas“ sportininkai toliau ruošiasi Lietuvos kikbokso čempionatui, įvyksiančiam vasario pabaigoje.

Artimiausios varžybos Visagine. Į čia vyksiantį turnyrą „Atviras ringas – 2016“ vyks 14 sporto klubo „Vilkas“ sportininkų.