Pradinis Kultūra Renginiai Atvelykio mugė Šventupėje

Atvelykio mugė Šventupėje

1683
0
ATVELYKIS 2016 055

ATVELYKIS 2016 055

„Suėjo, suvažiavo sveteliai ratuoti‘‘- taip buvo parašyta skelbime, taip ir buvo. Kaip pajuokavo Valų bendruomenės pirmininkė Angelė Jokubynienė, Šventupės bendruomenės pirmininkas Vytautas Marčauskas, tikriausiai, su aukštesnėm dangaus jėgom sutartį sudarė, kad balandžio 3 d. buvo toks puikus oras ir šventė galėjo vykti lauke prie Šventupės dvaro.

Koncertuoti atvažiavo net aštuoni kolektyvai: Valų bendruomenės armonikieriai, Lyduokių moterų kvartetas, Dainavos estradinis ansamblis, Ukmergės ND moterų kvartetas, Rečionių bendruomenės moterų ansamblis, Anykščių rajono Skiemonių ir Katlėrių bendruomenių jungtinė humoro grupė, Anykščių rajono Kurklių kultūros centro ansamblis ir muzikantai, Jasiuliškių socialinės globos namų muzikantai. Gražu buvo.

„Žinai, man tebeskamba Ukmergės ND kvarteto daina ir šiandien, arba replikos iš Anykščių rajono humoro grupės pasirodymo‘‘ – kalbėjo viena šventupietė. ,, Mano vyras nemėgsta tokių švenčių, bet, pažiūrėjęs pusę koncerto,  nutarė, kad koncertas puikus, oras gražus, tinkamų prekių irgi yra, todėl buvome su juo iki šventės pabaigos‘‘- antrino kita šventupietė.

ATVELYKIS 2016 005

Prekių pasirinkimas irgi buvo gausus: dešros, lašiniai, papuošalai, medus ir įvairūs mažmožiai, dar sodinukai, gėlių sėklos, skaros ir kt. Nepatingėjo atvykti ne tik vietiniai prekeiviai, bet ir iš Marijampolės, Kėdainių, Molėtų, Pasvalio rajonų.

Nepamiršome ir paukštelių, jiems įkėlėme keletą inkilėlių. Vaikučiai dažė kiaušinius ir rideno margučius, o tėveliai jiems padėjo. Visiems buvo linksma. Ar tai reiškia, kad mes išmokome linksmintis, o gal mes išmokome gyventi? Juk matyti šeimą su vaikais dalyvaujančią margučių ridenime, argi tai nedžiugina? Vaikučiai prisimins , kad buvo šventė ir mes prisiminsim, ir lauksim jos su nekantrumu  kitais metais, nes mūsų džiaugsmas yra tikras, nesuvaidintas.

Šventupės bendruomenės tarybos narė B. Stundienė

ATVELYKIS 2016 040

ATVELYKIS 2016 043

 

ATVELYKIS 2016 048

ATVELYKIS 2016 060

ATVELYKIS 2016 065

ATVELYKIS 2016 081

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia