Pradinis Kultūra Renginiai Atidarytas suremontuotas sporto klubas

Atidarytas suremontuotas sporto klubas

3435
0

Šiais metais sueina jau 30 metų, kai Ukmergės neįgaliuosius sportininkus vienija sporto klubas „Vilkmergė“. Ta proga buvo suremontuotos klubo patalpos. Į atjaunėjusių patalpų atidarymą atvyko Lietuvos neįgaliųjų federacijos prezidentas Anatolijus Čiupkovas, rajono meras Rolandas Janickas, savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas, klubo nariai, svečiai. Dainavo Aistė Janulytė ir Vilma Misiūnaitė.

Ilgametis klubo prezidentas Anatolijus Kuprijaškinas papasakojo apie klubo įkūrimą. „Vilkmergės“ sportininkai 1990 metais buvo nuvykę į Švediją ir iš ten parsivežė dabar neįgaliųjų tarpe populiarų žaidimą „Boccia“. Iš Ukmergės jis išplito po visą Lietuvą.

Per 30 metų klubo sportininkai dalyvavo daugiau kaip 200 varžybų. Kai kurias jų organizavo patys ukmergiškiai. Apie sportininkų dalyvavimą įvairiose varžybose pasako faktas, kad dalis „Vilkmergės“ klubo narių, suremontuotų patalpų atidarymo metu dalyvavo žvejojimo varžybose. O Ukmergės Technologijų ir verslo mokykloje vyko „Boccios“ Lietuvos čempionatas, kuriame dalyvavo 25 komandos. Kartu su lietuviais čempionate varžėsi ir baltarusiai, kurie ir tapo nugalėtojais. Ukmergiškių komanda, kurioje žaidė Mindaugas Savickas ir Vygantas Ragaišis užėmė trečiąją vietą. Čempionate teisėjavo „Vilkmergės“ atstovas Aleksandr Iljin.

Klubo prezidentė Lina Misiūnaitė dėkojo rajono savivaldybei, skyrusiai lėšų klubo remontui, UAB „Baltukmės statyba“, atlikusiai remontą. Anatolijus Čiupkovas paminėjo, kad po remonto klubas tapo vienu geriausiu iš 20 šalies klubų.

Lankytojus klubas pasitinka naujomis stiklinėmis durimis. Už jų laiptai, dalis kurių paversti pandusu. Anksčiau neįgalieji su ratukais į klubą patekti negalėjo. Viduje nauji baldai, krosnelė-židinys leis šildyti patalpas be jokių dūmų viduje, tualetas su visa įranga. Belieka pastatyti tik anksčiau buvusį bilijardo stalą.

Arvydas Pėšina

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia