Pradinis Sportas Kitas sportas IŠ ANYKŠČIŲ DVI ČEMPIONŲ TAURĖS

IŠ ANYKŠČIŲ DVI ČEMPIONŲ TAURĖS

2762
7

Sausio 3 – 4 dienomis Anykščiuose vyko P. Kūgio (mergaičių ir berniukų) krepšinio turnyrai, kuriuose dalyvavo Ukmergės sporto centro mergaičių ir berniukų komandos, vadovaujamos sporto mokytojų Nijolės Vadapalienės ir Karolio Chadatavičiaus.

Pirmąją dieną į kovą stojo Ukmergės SC mergaičių krepšinio komanda. Nugalėjusios Anykščių komandą rezultatu 33:30, Kupiškio komandą 32:28 ir nusileidusios Molėtų komandai rezultatu 32:37 Ukmergės SC komanda tapo turnyro čempionėmis. Antra vieta atiteko Kupiškio mergaitėms, trečia – Anykščių KKSC, ketvirta – Molėtų KKSC atstovėms.
Geriausia komandos žaidėja pripažinta Brigita Beinoraitė.

Antrąją dieną susitiko berniukų krepšinio komandos. Pusfinalio susitikimuose Ukmergės SC nugalėjo Kupiškio SC rezultatu 76-65 ir iškovojo teisę žaisti dėl čempionų vardo.
Susitikime dėl pirmosios vietos Ukmergės SC komandą įrodė savo pranašumą ir rezultatu 49-34 nugalėjo Visagino SC komandą.

Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Ukmergės SC auklėtinis Pijus Bagdonas.

Komandų vadovai apdovanoti trenerio P.Kūgio išleista knyga „Anykščių krašto sporto istorija“, ekipos – taurėmis ir medaliais, o geriausios žaidejos – individualiais prizais.