Pradinis Kultūra Anonsai Akcija ”Padėk beglobiams gyvūnams”

Akcija ”Padėk beglobiams gyvūnams”

2490
0

Gyvūnai – mūsų draugai, gyvenantys šalia, atiduodantys žmogui savo meilę, šilumą ir ištikimybę. Deja, ne visi gyvūnai turi juos mylinčius ir globojančius šeimininkus…

Likimo nuskriaustiems gyvūnams labai reikalinga mūsų visų pagalba. Todėl mokykloje-darželyje ”Varpelis” nuo lapričio 15 dienos vyko akcija „Padėkime beglobiams gyvūnams“, kurios tikslas – kad kiekvienas iš mūsų tiesiog padarytume gerą darbą, paaukotume beglobiams gyvūnams maisto bei jų priežiūrai būtinų daiktų.

Prie šios kilnios iniciatyvos prisijungė visa ugdymo įstaigos bendruomenė ir surinko daugybę dovanų, kurių pasiimti į mokyklą atvyko gyvūnų globos namų ”Klajūnas” vadovė Ilma Germanienė. Ji labai džiaugėsi ir stebėjosi lauktuvių, skirtų jos globotiniams, gausa.
Atsidėkodama už pagalbą gyvūnų prieglaudėlei, viešnia vedė edukacinę pamokėlę apie gyvūnus, jų priežiūrą ir reikšmę žmogaus gyvenime. Vaikai labai nuoširdžiai, emocingai ir aktyviai klausėsi pasakojimo, juk ši tema labai įdomi, jautri ir svarbi kiekvienam iš mūsų.
Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie kilnios akcijos, ir linkime gražaus švenčių laukimo!

Ukmergės mokyklos-darželio „Varpelis“ mokytoja Jolita Vaidonavičienė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia