Pradinis Gyvenimas Patarimai 5 patarimai, kaip sutaupyti pinigų jūsų automobiliui

5 patarimai, kaip sutaupyti pinigų jūsų automobiliui

4519
0

Jūsų automobilis yra vienas iš vertingiausių jūsų daiktų. Naudojate jį kiekvieną dieną, ir net nesusimąstote apie didesnę jo priežiūrą. Lygiai taip kaip mums, taip ir automobiliui reikia tam tikros priežiūros. Tiesa, viskas kainuoja, tačiau laiku pasirūpinant automobiliu, visai tai kainuos tikrai mažiau nei tuomet, kai automobiliui reikės rimto remonto. Tokiu atveju, nebepakaks greitosios paskolos už 200 eurų (200e pikavippi), nes automobilio remontas gali kainuoti kur kas brangiau. Tikėtina, jog jūsų automobilis tarnaus jums ilgiau, jei vadovausitės šiais, apsaugančiais nuo ateityje bauginančių kainų, patarimais.

Žinokite savo techninės apžiūros tvarkaraštį. Nėra vieno techninės priežiūros tvarkaraščio, kurio turėtų laikytis visi automobiliai. Jūsų automobilio markė, modelis, metai ir nuvažiuotas atstumas įtakos tai, kokia techninė priežiūra reikalinga. Reguliariai rūpinantis mažais dalykais, galima išvengti didelių, brangių problemų. Žinodami savo techninės apžiūros tvarkaraštį, jūs išvengsite nereikalingos techninės apžiūros. Pavyzdžiui, dažnai minimi nuvažiuoti 30000 kilometrų, gali būti per didelis skaičius daugeliui automobilių, todėl kiekvienam automobiliui gali būti taikomi skirtingi kriterijai ir skaičiai.

Raskite patikimą mechaniką. Nėra nieko geriau, nei rasti patikimą mechaniką, kuris atliktų savo darbą puikiai ir už protingą kainą. Patikrinkite mechaniką, duodami jam mažą darbelį, taip sužinosite jo darbo kokybę. Renkant rekomendacijas apie autoservisus, jūs sutaupysite ne tik laiko, bet ir kantrybės bandant įvairiausius mechanikus. Galbūt tai didelis autoservisas su galybe darbuotojų, o galbūt mažas garažėlis, kuriame dirba puikūs specialistai. Verta pasidomėti ir rinktis geriausius.

Patikrinkite skysčių lygius. Net jei sunkiai suprantate, kaip veikia automobiliai, nesunkiai galite apžiūrėti automobilių skysčių rezervuarą patys bei juos pripildyti savarankiškai. Dauguma šių skysčių patikrinimų yra lengvai prieinami. Įvairius skysčius pakeisti gali ir vyrai, ir moterys, tai tikrai nėra sudėtinga, o tam pakanka minimalių žinių apie automobilius. Štai dažniausiai naudojami skysčiai, kuriuos automobilio savininkas būtinai turėtų patikrinti:
1. Aušinimo skystis.
2. Stabdžių skystis.
3. Stiklų plovimo skystis.
4. Variklio alyva.

Šie skysčiai turėtų būti apžiūrimi tuomet, kai keičiama variklio alyva. Atkreipkite dėmesį į tai, jog kai kurie iš šių skysčių turi daugiau, nei vieną tipą. Įsitikinkite, jog puikiai žinote, kurio tipo skysčio reikia jūsų automobiliui. Jūsų mechanikas turbūt patikrins ir pakeis skysčius nemokamai, arba už simbolinę kainą, tačiau būtų geriau, jei skysčius įsipilti ir pasikeisti mokėtumėte savarankiškai. Nežinia, kada užklups bėda, o mechanikas tuo metu padėti negalės.

Rūpinkitės padangų priežiūra. Vairuotojo pusės automobilio durų vidinėje pusėje esantis lipdukas parodys, koks turėtų būti oro slėgis padangose. Ant lipduko gali būti surašyti skaitmenys „15 kv”, o tai reiškia, kad jūsų padangoms reikia 15 kilogramų oro. Naudodami padangų gabaritą galite lengvai suprasti, kiek oro yra jūsų padangose (tai turėtų kainuoti mažiau nei 10 eurų). Maždaug keturiasdešimt keturioms dienoms galite pripildyti oro į padangas daugumoje degalinių. Patikrinkite padangų slėgį vieną kartą per mėnesį, kai jūsų padangos yra šaltos. Taip pat, nepamirškite patikrinti ir atsarginių padangų! Nepakankamai prižiūrėta padanga gali labai greitai prarasti savo kokybę ir pirminę būseną. Tai reiškia, jog gali tekti įsigyti nusipirkti naują padangą greičiau, nei įprastai. Arba, galite sukelti avariją, dėl kurios patirsite tūkstantinę žalą savo automobiliui bei avarijoje dalyvavusiems žmonėms. Tinkamai pripūstos padangos taip pat taupo pinigus, pagerindamos jūsų važiavimo kokybę ir išsilaikymą.

Laimingas automobilis – laimingi ir jūs! Juk bet kurioje gyvenimo situacijoje, pavyzdžiui staiga prireikus nuvažiuoti į ligoninę ar nuvežti vėluojantį vaiką į mokyklą, dažniausiai prireikia automobilio, kuris turi būti tvarkingas, ir prižiūrėtas. Užtikrinę automobilio priežiūrą, sumažinsite ir avarijų bei nelaimingų atsitikimų riziką. Netinkama priežiūra arba delsimas remontuoti automobilį, gali sukelti ne tik nepatogumų, tačiau ir finansinių rūpesčių, nes tam tiesiog gali pritrūkti pinigų, o tuomet teks lyginti įvairiausių paskolų tiekėjų pasiūlymus įvairiuose portaluose tokiuose kaip heti24.fi arba klausti patarimų artimųjų, tačiau galima viso šito išvengti. Tereikia viskuo pasirūpinti laiku.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia