Pradinis Gyvenimas Patarimai 3 praktiški patarimai, kaip padovanoti įsimintiną dovaną

3 praktiški patarimai, kaip padovanoti įsimintiną dovaną

6347
2

Kalėdos, Naujieji metai, gimtadieniai, jubiliejai, vestuvės, krikštynos ir dar visa begalė švenčių. Viskas būtų nuostabu, jei ne tas netikrumo momentas ir apimanti neviltis stengiantis išrinkti tinkamą dovaną bet kuria proga. „Man nieko nereikia“, „oi, nežinau“, „pasitelk fantaziją“, „vokelis visada tinka“ – tai dažniausi atsakymai, kuriuos išgirsta nevilties apimtas žmogus klausiantis ką padovanoti. Tokie atsakymai tikrai nepadeda. Todėl dalinamės 3 praktiškais patarimais, kaip sukurti įsimintiną dovaną, net jei ir nesate visiškai tikri dėl dovanos pasirinkimo.

1. Dovanos išvyniojimas – puse dovanos

Sutelk dėmesį į dovanos supakavimą. Lengviausias būdas supakuoti dovaną – įdėti ją į dovanų maišelį. Tačiau tokią išpakuoti – jokio įdomumo. Geriau dovanos supakavimą paversk įvykiu, nuotykiu. Vienas variantų, įteikti kortelę su užuomina, kur ieškoti dovanos. Toje vietoje lauktų dar viena kortelė su užuomina, o ten dar viena. Tai tarsi lobių ieškojimas, tad itin tinka vaikams bei gerą humoro jausmą turintiems draugams. Kita idėja – dovaną paslėpti keliuose įpakavimuose. Tikrai ne kartą matėte filmuose, kaip dovanų gaunama didelė dėžė (sakykim skalbimo mašinos dydžio), o joje mažesnė, ten dar mažesnė, o galiausiai tikroji dovana yra kompiuterio pelės dydžio. Tačiau pratęstas dovanos išpakavimas ir netikėtumo faktorius paverčia dovaną unikalia. Tai labai gera idėja smagiam gimtadieniui. Dar viena idėja – paslėpti dovaną kitame daikte, pavyzdžiui, dovanojant pinigus, paslėpti juos spalvingame balione kartu su konfeti. Susprogdinus balioną tarsi fejerverkai pažirs konfeti, o dovana nukris į rankas. Tai gali būti ir nuostabi dovanos vestuvių proga idėja.

2. Dovanok potyrius

Šią frazę girdime dažnai, tačiau tai nereiškia, jog reikia aklai pirkti skrydžius oro balionu ar pasivažinėjimus kartingais. Tai gali būti ir kažkas daug paprastesnio. Štai pavyzdžiui, jauna šeima, su visai nedideliu vaikeliu, gali sunkiai planuoti net ir tokius atrodytų paprastus gyvenimo įvykius kaip spektaklis ar vakarienė tik dviese. Jei esate artimi, „išrašykite“ čekį, leisiantį porai pasinaudoti jumis kaip aukle vaikui ir pasprukti ramiai vakarienei tik dviese. Tokios akimirkos yra geriausias potyris. Tokia dovana gali būti dalis dovanos krikštynų proga. O galbūt žmogus nemoka plaukti ir vis nedrįsta eiti į baseiną mokytis? Dovanokite du dovanų komplektus – jam ir sau, kad būtumėte moralinis palaikymas ir paskatinimas žmogui įgyvendinti tai, ko seniai norėjo, bet nedrįso.

3. Tapk „sekliu morka“

Visi kažko nori, visiems kažko reikia. Tačiau ne visi išdrįsta pasakyti, kokios dovanos jie nori. Tačiau šiais technologijų laikais gali būti visai nesudėtinga išsiaiškinti norus ir svajones patiems. Peržiūrėkite žmogaus Facebook sieną, Pinterest katalogus ir mėgstamus sąrašus, Amazon ir Ebay wishlist‘us, visus socialinius tinklus ir tinklalapius, kuriuose galima sudaryti sąrašus ar „pamėgti“ tam tikrus dalykus. Nustebsite, tačiau daugelis žmonių netyčiomis išduoda ko norėtų, bet patys nedrįstų įsigyti. Taigi, pabūkite sekliu morka ir taip rasite idėją nepakartojamai ir tikrai asmeninei dovanai.

Straipsnį parengė Žavinta Kiliūtė pagal Gravideja.lt informaciją

PR

2 KOMENTARAI

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia