Pradinis Sportas Stalo žaidimai Vyko kalėdinis Lego konkursas

Vyko kalėdinis Lego konkursas

3663
0

Pernai metais, prasidėjus neformalaus ugdymo krepšelio programai, Ukmergėje susikūrė naujas būrelis vaikams ,,Lego konstravimo galimybės ir atradimai”.

Kartą per savaitę į užsiėmimus renkasi tikri Lego fanai, kurie iš kaladėlių gali pastatyti bet ką, kas tik būna sugalvota tos dienos temai. Taip pat vyksta įvairūs konkursai. Pavasarį vaikai pristato savo darbus miesto šventėje , o lapkričio mėnesį buvo paskelbtas Kalėdinis konkursas.

Vaikai namuose turėjo pastatyti statinius, kuriuose būtų Kalėdiniai atributai: eglutė, Kalėdų senelis, nykštukai, besmegenis. Kas neturėjo namie detalių, galėjo darbus pastatyti būrelio metu. Vaikų darbus vertino suaugusiųjų Lego fanų klubo ,,Litlug” nariai.

Buvo išrinkti penki labiausiai atitikę konkurso temą ir išradingiausiai pastatyti darbai.

Nugalėtoja tapo Kamilė Kotryna Gvozdaitė, ji pastatė šventinį kiemelį, kuriame atsispindėjo Kalėdinė nuotaika ir puikavosi didžiulis besmegenis. Taip pat įvertinti Medo Savicko, Alisijos Sokolovos, Meiro Lyderio, Viltės Amankavičiūtės ir Inetos Noreikaitės darbai. Netik nugalėtojai, bet ir visi vaikai dalyvavę konkurse, buvo apdovanoti Lego rinkiniais bei diplomais.

Visus norinčius prisijungti prie Lego fanų Ukmergėje kviečiame registruotis į užsiėmimus 2017 metams. Renkamos grupės Eifelio žaidimų centre bei Jaunimo laisvalaikio centre. Būrelis nemokamas. Daugiau informacijos telefonu 8 673 05778.

Virginija Savickienė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia