Pradinis Gyvenimas Žmonės Viena iš geriausių socialinių darbuotojų – ir ukmergiškė

Viena iš geriausių socialinių darbuotojų – ir ukmergiškė

2275
0

14633369_10154428059663463_8064301704265855799_oGeriausių Lietuvos socialinių darbuotojų rinkimus vainikavo nugalėtojų apdovanojimų ir nominuotųjų pagerbimo šventė. Jos metu socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė aukščiausius ministerijos apdovanojimus, skiriamus už ypatingus nuopelnus socialinės apsaugos ir darbo srityje, įteikė šešiose kategorijose geriausiais pripažintiems socialiniams darbuotojams.

„Socialinio darbuotojo profesinis kelias yra sudėtingas. Juo einantis turi būti ne tik labai stiprus, bet kartu geranoriškas ir kantrus. Ačiū, kad sudėtingose situacijose randate geriausius sprendimus, padedate žmonėms, juos skatinate keistis ir, svarbiausia, tai darote profesionaliai ir nuoširdžiai“, – sveikindama dalyvius sakė ministrė A. Pabedinskienė.

Šiemet Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos jau trečią kartą organizuojamame konkurse sulaukta beveik 70–ies kandidatūrų. Socialinius darbuotojus geriausiųjų rinkimams siūlė jų kolegos, artimieji, žmonės, sulaukiantys jų pagalbos. Nugalėtojams įteiktos aukščiausias SADM apdovanojimas – „Gerumo žvaigždės“, o visiems nominuotiesiems – ministrės A. Pabedinskienės padėkos.

Nominacijoje „Už darbą su vaikais“ apdovanojimą gavo ir Ukmergės raj. Vidiškių seniūnijoje bei Vidiškių pagr. mokykloje socialine darbuotoja dirbanti Vilma Uselienė.

Daugiau informacijos čia: http://www.socmin.lt/lt/naujienos/pranesimai-spaudai/pagerbti-salies-socialinio-ygtx.html

ir  http://www.ukmerge.lt/go.php/lit/Ukmergiske—viena-is-geriausiu-lietuvos-socialiniu-darbuotoju

socmin.lt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia