Ukmergės policijos asociacija kviečia burtis

  1039
  0

  P3286898Kovo 28 d. įvyko neseniai įsteigtos Ukmergės policijos asociacijos susirinkimas. Asociacija buvo įkurta, siekiant suvienyti policijos veteranus, vykdyti prevencinę švietėjišką veiklą ir kartu turiningai leisti laisvalaikį.

  Ukmergės policijos asociaciją (UPA) įsteigė keturiese. Tai buvę bei dabartiniai policijos komisariato vadovai Arvydas Paknys ir Raimundas Butrimavičius bei Rolandas Kiškis ir Aidas Dutkus. Asociacijos pirmininku išrinktas policijos komisariatui vadovaujantis R.Kiškis.

  Susirikimo dalyviams R.Kiškis papasakojo, kodėl kilo mintis įsteigti tokią organizaciją ir kokie yra užsibrėžti tikslai. UPA žada puoselėti savo narių tarpusavio draugystės ryšius, rūpintis profesiniu meistriškumu, pilietine atsakomybe, pagarba įstatymui ir tvarkos palaikymo ugdymu, gerins policijos įvaizdį visuomenėje.

  „Vienas iš svarbiausių mūsų tikslų – suburti į pensiją išėjusius pareigūnus. Lig šiol baigę tarnybą žmonės tiesiog išsiskirdavo, nutoldavo, o juk kartu patirta tiek išgyvenimų, sukaupta tiek patirties. Dalis veteranų dar gali ir nori pasidalinti savo patirtimi, užsiimti švietėjiška veikla“, – susirinkimo metu kalbėjo R.Kiškis. Kai kurie aktyvūs policijos veteranai jau išreiškė savo pageidavimą užsiimti prevencine švietėjiška veikla mokyklose, bendruomenėse.

  Asociacijos nariai planuoja organizuoti įvairius renginius, kartu turiningai leisti laisvalaikį, rengti išvykas ir keliones.

  „Žinią apie įkurtą UPA norime paskleisti kuo plačiau. Kviečiame prie mūsų veiklos prisijungti visus policijos veteranus“, – ragina asociacijos primininkas Rolandas Kiškis.

  UPA nariais gali tapti savanoriškai į asociaciją įstoję dirbantys ar esantys pensijoje policijos pareigūnai ir tarnautojai, vidaus reikalų sistemos ir kitų valstybinių institucijų pareigūnai, kurių veikla susijusi su policijos funkcijų vykdymu. Asmenys, nedirbantys vidaus reikalų sistemoje, tačiau savo darbais ir idėjomis remiantys UPA veiklą, gali  tapti garbės nariais.

  Asmenys, norintys tapti UPA nariais, valdybai privalo pateikti nustatytos formos užpildytą rašytinį prašymą. Šiuos prašymus galima užpildyti užsukus į Policijos komisariatą, 301 kabinetą pas I.Seniūnaitę. Stojamasis  mokestis šiuo metu yra 30 litų, metinis nario mokestis – 60 Lt.

  Vilniaus apskrities VPK Ukmergės raj. PK informacija

  Ankstesnis straipsnisKokį vandenį gerti?
  Kitas straipsnisRuošiamasi antrajam gyventojų surašymo etapui

  LEAVE A REPLY

  įveskite savo komentarą!
  įveskite savo vardą čia