Pradinis Sportas Kitas sportas Ukmergiškiai Lietuvos dziudo jaunučių ir jaunių čempionatuose

Ukmergiškiai Lietuvos dziudo jaunučių ir jaunių čempionatuose

2501
0

2018 m. sausio 19-20 dienomis Kėdainiuose vyko Lietuvos atviri dziudo jaunučių U16 ir jaunių U18 čempionatai.

Šiuose čempionatuose dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos bei svečiai iš Latvijos.

Ukmergės sporto centrui atstovavo 8 sportininkai, iš jų 6 sportininkai grįžo pasipuošę medaliais.

Jaunučių grupėje III vietas iškovojo Jonas Lobinas, Artūras Jakavičius, Martynas Dolgovas, Kornelija Gabrielė Čepaitė. Renaldas Čivilis liko septintas.

Jaunių grupėje III vietas iškovojo Borisas Jablonskis ir Austėja Šidlauskaitė. Povilas Užtupys liko septintas.

Šiuos sportininkus treniruoja dziudo skyriaus sporto mokytojai Artūras Sakas, Eugenijus Simonaitis ir Rimantas Lenartavičius.